Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Louis Tomlinson přijede do Prahy s Only the Poets

ČR - Uplynulý rok byl pro britského zpěváka Louise Tomlinsona zásadní, jako poslední člen One Direction totiž vydal svou dlouho očekávanou debutovou desku Walls.
Přidat na Facebook
V Praze ji měl původně představit už letos v srpnu, kvůli stále nejisté situaci se celé turné včetně pražského koncertu přesouvá na jaro 2022. Louis Tomlinson tak ve Foru Karlín vystoupí 31. března 2022. Jako support se představí kapela Only the Poets.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je měnit, pokud by někomu nové datum nevyhovovalo, vstupenky je možné vrátit v místě nákupu (Ticketmaster) do 10. července 2021. Akce je nadále vyprodaná, poslední vlnu vstupenek (i případné vrácené vstupenky) budeme přidávat do prodeje krátce před samotnou akcí v závislosti na aktuálních opatřeních a produkčních možnostech.

Od doby, kdy nejúspěšnější popová kapela dvacátého prvního století One Direction ohlásila v roce 2015 pauzu, stihl Louis Tomlinson vydat několik úspěšných singlů, které bodovaly na nejvyšších příčkách britské hitparády. Svůj sólový debut vydal Tomlinson až minulý rok a na desce představil novou autorskou polohu. „Chvíli mi to trvalo, než jsem zjistil, kým chci být, namísto sledování úspěchů v hitparádách jsem začal naslouchat svému srdci,“ nechal se Tomlinson slyšet pro časopis Rolling Stone.
Zdroj: Fource
Tina
(Martina )
úterý 11. 5. 2021 11:00
, Martina . 2021. Louis Tomlinson přijede do Prahy s Only the Poets. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2021. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13776. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Louis-Tomlinson-prijede-do-Prahy-s-Only-the-Poets
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:18