Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Beats for Love se přesouvá na rok 2022

ČR - Pořadatelé největšího hudebního festivalu v Česku a na Slovensku Beats for Love dnes oznámili přesun letošního ročníku na rok 2022. Připojili se tak k dalším organizá torům velkých akcí, kteří nemohou své eventy realizovat vzhledem k aktuální situaci a restrikcím spojeným s nemocí Covid-19 ve světě.
Přidat na Facebook
„Čekali jsme na relevantní informace od vlády týkající se dopadu Covid-19 na pořádání velkých kulturních akcí a spolu s festivalovou organizací Festas jsme proaktivně přicházeli s návrhy, za jakých bezpečnostních podmínek by se festivaly mohly realizovat. I když je nám to všem velice líto, je teď již jasné, že akci formátu Beats for Love v červenci 2021 nebudeme moci uspořádat,“ uvádí Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Aktuálně se festivalový tým zabývá konkrétními úkoly spojenými s přesunem akce. Jedná se především o vyjednávání nových podmínek s managementy headlinerů a dalších světových hvězd, rezervování nových termínů pro dodavatele, přeplánování všech produkčních i technických záležitostí a doprovodného programu. Přesunutý ročník se uskuteční 1. - 4. července 2022 v industriálním areálu Dolní Vítkovice v Ostravě.

Současně pořadatelé Beats for Love chystají také minimalistickou verzi oblíbené akce, která v průběhu letošního léta ve třech termínech potěší fanoušky taneční hudby. „Mini Beatsy“ budou několikanásobně menší než klasický festival, konkrétní počet návštěvníků se bude odvíjet od aktuálně povoleného počtu lidí pro shromažďování. Letošní akce se programově zaměří nejen na Djs z Česka a Slovenska, ale představí v Ostravě i několik známých zahraničních jmen.

„Chápu složitost situace, která je komplikovaná v kontextu celého světa, a vážím si všech profesí i jedinců, kteří v tomto nelehkém období pomáhají - ať už se jedná o zdravotníky, učitele, prodavačky, dobrovolníky a další. Zcela podporuji prioritní ochranu zdraví a bezpečí lidí. Zároveň ale vnímám zásadní důležitost kultury, umění, vzdělanosti, sociálního kontaktu a duševního zdraví. I proto už druhý rok nerezignujeme a v mezích bezpečnosti připravíme zmenšenou verzi našeho festivalu tak, abychom podpořili kulturu, radost lidí a mezilidské vztahy,“ vysvětluje Kamil Rudolf.

Ředitel festivalu připojil také velké poděkování fanouškům. „Z profesního hlediska je pro nás opakovaný přesun festivalu krajní situace a podpora našich fanoušků je pro nás naprosto klíčová. Solidárnost návštěvníků našeho festivalu nás podržela v minulém roce a zachrání nás i letos. Festivalu aktuálně pomůže, když si lidé nechají zakoupené vstupenky a využijí je v příštím roce. Pro majitele je to výhodné i proto, že vstupenky na rok 2022 v žádné vlně předprodeje už nebudou levnější,“ doplnil Kamil Rudolf. V kritických případech se vrácení vstupného bude řešit na individuální rovině. Autor celé akce zároveň přislíbil, že příští ročník bude programově, organizačně i produkčně maximálně nabitý a po dvouleté pauze návštěvníkům naservíruje čtyřdenní hudební a společenskou euforii.

Týmové video k přesunu festivalu najdete zde: https://youtu.be/…7jwZdroj: Tým B4L
Tina
(Martina )
úterý 4. 5. 2021 12:00
, Martina . 2021. Festival Beats for Love se přesouvá na rok 2022. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2021. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13775. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Beats-for-Love-se-presouva-na-rok-2022
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 22:01