Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hudební festival Busfest to po roční pauze opět rozjede

ZLÍN - Netradiční, jedinečný, multižánrový. Takové jsou rysy oblíbeného „Ujetého festivalu“, který letos čeká již dvanáctý ročník. V hlavní roli je – jak jinak – opět trolejbus.
Přidat na Facebook
Že jste o Busfestu ještě neslyšeli a ptáte se, co má hudební festival společného s trolejbusy? V případě této akce úplně všechno. Jedná se totiž o v Česku jedinečnou hudební událost, kterou každoročně organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně.

Standardně do zlínských ulic vyjíždějí tři busfestové trolejbusy, z nichž v každém odehrává svůj koncert jinak žánrově orientovaná kapela. Z důvodu jejich omezené kapacity je tato akce exkluzivní, a tak se každoročně do prodeje dostává maximálně 300 vstupenek.

Tento ročník však v mnoha ohledech nebude stejný jako ty předchozí. Kvůli aktuální koronavirové situaci bude letos v online podobě a bez vstupného. Může se jej proto zúčastnit úplně každý správný milovník skvělé hudby přímo ze svého obýváku. Bude se jednat o předtočený video záznam koncertu z jedoucího trolejbusu, a to s vynikající kvalitou zvuku. Ten bude 4. 6. 2021 v odpoledních hodinách zveřejněn na youtubovém kanálu Busfestu. Festival se poté přesune na sociální sítě, kde bude v živém vysílání pokračovat afterparty. V minulosti na festivalu vystoupili například Paulie Garand, ČokoVoko či Strapo. Jména letošních interpretů však zatím stále zůstávají zahalena tajemstvím. Bezesporu se ale bude opět jednat o někoho, koho prostě budete chtít slyšet. Veškeré informace proto sledujte jak na https://busfest.cz, tak Facebooku a Instagramu Busfestu.

Zdroj: Busfest
Tina
(Martina )
pondělí 3. 5. 2021 08:00
, Martina . 2021. Hudební festival Busfest to po roční pauze opět rozjede. Vychytané.cz. [Online] 3. 5. 2021. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13773. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hudebni-festival-Busfest-to-po-rocni-pauze-opet-rozjede
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:49