Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

COLDPLAY oznámili vydání nového singlu Higher Power

WORLD - Skupina COLDPLAY překvapila zprávou o novém singlu. Na sociálních sítích uvedla, že v pátek 7.5.2021 vydá skladbu Higher Power.
Přidat na Facebook
Před několika dny se na různých místech světa objevila outdoorová reklama na tajemné webové stránky alienradio.fm plná zašifrovaných vzkazů. „Přenos zahájen, zůstaňte v pohotovostním režimu“, uváděla zmíněná stránka a přidružený twitterový profil. Internetem se okamžitě začaly šířit divoké teorie a pokusy dešifrovat sdělení z billboardů. Oznámením na sociálních sítích Coldplay potvrdili spekulace a prozradili, že jde o kampaň k novince Higher Power.

Coldplay fanouškům nabízejí další zábavnou hru. Na podzim 2019 podobně odstartovali kampaň k zatím poslednímu albu Everyday Life s pohlednicemi v antikvariátech a tištěným inzerátem v místních velšských novinách. Tentokrát si pomáhají mysteriózními symboly, tajuplnými signály a podivnými hesly. Zvláštní formu má i sdělení, kterým Coldplay oznámili světu vydání nového singlu. Píše se v něm o malé klávesnici, umyvadle a opravdovém zázraku z vesmíru: „Higher Power is a song that arrived on a little keyboard and a bathroom sink at the start of 2020. It was produced by Max Martin who is a true wonder of the universe.“ Žádné další detaily kromě jména producenta Maxe Martina skupina neprozradila, ale je zřejmé, že hra bude pokračovat. Dočkáme se nové desky? A bude se jmenovat Alien Radio, jak spekulují příznivci? Nechme se překvapit!
Tina
(Martina )
úterý 4. 5. 2021 08:00
, Martina . 2021. COLDPLAY oznámili vydání nového singlu Higher Power. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2021. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13772. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/COLDPLAY-oznamili-vydani-noveho-singlu-Higher-Power
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:00