Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Večer ve znamení módy, krásy a inspirace

OLOMOUC - Czech Fashion Night se opět uskutečnil na unikátním místě, které je s touto událostí spojené. Večer plný módních show se tentokrát konal v designových prostorách Cafe New One, v historickém centru Olomouce.
Přidat na Facebook
Během večera byly k vidění působivé kolekce předních módních návrhářů a mladých talentů střední školy designu a módy. Módní scénu CZECH FASHION NIGHT prezentovali Luděk Hanák,Olga Rusakova, Sandra Švédová, Petr Kalouda, Klára Kornfeld a Ateliér Klér, brand Laracaille módního návrháře Tomáše Machálka, Neonky by Nela Slováková, Hexis Milano s pánskou módou a spodní prádlo Paul Brun.

Svou tvorbu zde představilii studenti Střední školy designu a módy v Prostějově, pod vedením návrhářky Yvony Leitner. O zvěčnění okamžiku se postaral tým fotografů v čele se světoznámým Arthurem Koffem, který je oficiálním fotografem fashion weeků v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži.

„Letošní ročník Czech Fashion Night v Olomouci proběhl bohužel bez diváků, a to díky současným opatřením. Výhodou je, že celý večer mohlidiváci sledovat ONLINE a následně kdykoliv na YOUTUBE.

Věřím, že další ročníky již proběhnou s nenahraditelným publikem,“ sdělil ředitel CZECH FASHION NIGHT, Ing. Martin Špaček.Poděkování patří Olomouckému kraji, všem partnerům, fashion designérům, modelkám, modelům, společnosti Lion Media, produkční a modelingové agentuře Prestige Models A my se už těšíme, jaké prostory CZECH FASHION NIGHT pro svou velkolepou událost vybere příště.
Tina
(Martina )
úterý 27. 4. 2021 08:00
, Martina . 2021. Večer ve znamení módy, krásy a inspirace. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2021. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13766. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vecer-ve-znameni-mody,-krasy-a-inspirace
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:16