Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

the LAB - experimental snowboarding movie project

V říjnu spatří světlo světa zbrusu nový český snowboardový film s názvem „the LAB“, který přichází po dvouletém boji produkční skupiny sestávající z mediální dvojice Free magazine - Freeride.cz a kreativního autora celého projektu Petra Velka aka PTRSNa.
Přidat na Facebook
Zábavná forma dokumentu popisuje českou snowboardovou scénu prostřednictvím sekcí věnovaných jednotlivým významným osobnostem českého freestyle snowboardingu. Formou inscenovaných portrétů ve stylu hudebních videoklipů prezentuje snowboarding na světové úrovni prostřednictvím poutavých záběrů natáčených jak v čisté horské přírodě, tak i v ulicích velkoměst. Film byl natáčen ve dvouletém období 2006 až 2008 v rozličných lokalitách (Česko, Rakousko, Švýcarsko, Norsko, Francie, USA, Kanada, Slovensko, Japonsko).

Celý projekt se významně podílí na vývoji tohoto stále populárnějšího sportu a díky dlouhodobému charakteru výroby tento vývoj zachycuje. Produkce se zhostily společně dva významné magazíny na poli adrenalinových sportů, tištěný Free magazine a internetový Freeride.cz Pozici hlavního kameramana, režiséra, střihače a v podstatě kreativního autora celého projektu zaujal Petr Velek, všem známý jako PTRSN.

Ve filmu bude k vidění ten nejlepší český snowboarding v podání jezdců jako Roman Dlauhý, Martin Matoušek, Venca Kutil, Martin Černík, Tomáš Tuzar, Darek Macháně, Richard Skandera, Dodo Dolejší, Vláďa Polívka, Darek Bergmann, Honza Zajíc, Ondra Zvoníček, Honza Nečas… a mnohých dalších.

Film bude distribuován zcela zdarma v říjnu jako příloha časopisu Free magazine (vychází přesně 15.10.) a následně v lednu s časopisem ABC. Celkový náklad tak přesáhne neuvěřitelných 100 000 kopií. Během října a listopadu proběhne šňůra premiér, během nichž se za podpory internetového obchodu Skateshop.cz a nápoje Jägermeister film promítne v největších českých městech na velkém plátně.

Program premiér:

- Door Open 20:00
- Jägermeister Shot Welcome Drink
- Velkoplošná projekce
- Vstup zdarma

DJs:
Robot (Pha)
P.R.Z.E.M.A.
Drsh
Jahmiqel
Idro
MikalaShrnutí:
the LAB - experimental snowboarding movie project
presented by: Free magazine & Freeride.cz
powered by: Red Bull
associated with: ABC
project partners: Burton, DC, Flow, Funstorm, Horsefeathers, Nitro, Ride, Vehicle
premiere tour partners: Skateshop.cz, Jägermeister, subform shop
majkl
(Michal Gaja)
pátek 10. 10. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. the LAB - experimental snowboarding movie project. Vychytané.cz. [Online] 10. 10. 2008. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1376. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/the-LAB---experimental-snowboarding-movie-project
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:08