Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Láskova SíťOFFka je věnována dětem a rodičům v lockdownu

ČR - Písničkář Láska je aktivní i v současné době, která není živé kultuře právě nakloněna. Jeho nová píseň SíťOFFka je věnována především dětem školou povinným a stejně tak jejich rodičům trpícím současným lockdownem.
Přidat na Facebook
Název písně vybrali sami fanoušci během Láskova pravidelného livestreamu. Hudebník pro své nejvěrnější chystá malé jarní koncertní turné, nový duet se známou zpěvačkou a také jedno velké překvapení. Poslední singl Domek boduje v několika hitparádách, v současné době např. na Frekvenci 1, kde můžete píseň podpořit. Věříme, že i tragikomická SíťOFFka posluchače pobaví.

„Píseň SíťOFFka bychom rádi věnovali jak dětem, které se v textu jistě najdou (testoval jsem to na těch vlastních – začaly se mračit hned během první sloky!!), tak jejich rodičům, kteří (a to se málo ví) jsou častým terčem násilí ze strany dětí“, popisuje svůj nový singl s úsměvem hudebník.Píseň vznikala pod producentským dohledem Thoma Frödeho, s textem opět vypomohl David Konopáč. Klip k písni je sestříhaný z videí, která Láska natočil během třítýdenního „nuceného“ domácího pobytu. Legrace je podle slov muzikanta v současné době málo, proto má píseň především pobavit.

Láska také dál pokračuje ve své sérii hudebních livestreamů s názvem „Láska za časů korony“, během kterých pravidelně každou neděli v 19:00 hraje svým fanouškům písně své i převzaté a často dochází i na improvizaci na základě impulsů ze strany diváků. „Jsem rád, že nedělní živé streamy lidi stále baví. Pokaždé tam máme i někoho ze zahraničí – Slovensko, Německo, Rakousko, Španělsko… občas dojde i na písně v jiných jazycích. Bohužel jim ale není moc rozumět“, krčí rameny písničkář.

Nový song ale není jedinou novinkou, kterou Láska na letošní jaro nachystal. Na květen chystá písničkář menší turné, během kterého chce navštívit a potěšit své

nejvěrnější fanoušky. Turné se ale nebude odehrávat v žádných klubech ani běžných veřejných prostorech. Láska bude hrát v bytech či na zahradách přímo u svých fanoušků, případně i na jiných netradičních místech. Koncertů bude několik denně, budou zdarma a zájemci se ještě stále mohou hlásit na sociálních sítích hudebníka nebo u hudebníkova managementu.

Písničkář v současné době také dokončuje zbrusu nový duet s populární českou zpěvačkou Ivou Frühlingovou, která se po několikaleté odmlce vrací zpět na scénu. Dle slov hudebníka to bude „hodně netradiční spojení v hodně odvážném songu“.

A aby novinek nebylo málo, v jednání je také exkluzivní série koncertů v zahraničí, kde by se Láska měl představit společně s dalšími populárními hudebníky. Na tento zahraniční výlet bude mít možnost z ČR vyrazit i omezený počet fanoušků. Překvapení budeme ale odhalovat postupně během měsíce dubna. Fanoušci se mají zkrátka na co těšit.
Tina
(Martina )
úterý 13. 4. 2021 12:00
, Martina . 2021. Láskova SíťOFFka je věnována dětem a rodičům v lockdownu. Vychytané.cz. [Online] 13. 4. 2021. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13758. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Laskova-SitOFFka-je-venovana-detem-a-rodicum-v-lockdownu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 20:52