Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DUA LIPA má tři nominace na Brit Awards 2021

WORLD - Zpěvačka DUA LIPA dle očekávání vévodí nominacím na výroční hudební ceny v Anglii. Na Brit Awards je nominována ve třech kategoriích. Stejný počet získali ještě Joel Corry, Celeste a Arlo Parks.
Přidat na Facebook
Dua Lipa loni vydala skvělé album Future Nostalgia, o kterém nejen hudební a nejen britský tisk píše jako o stěžejní desce pandemického roku. Dua Lipa na něm nabízí čerstvý pohled na aktuální pop a redefinuje jeho zvuk pro novou dekádu. Podle mnoha médií popově dokonalá nahrávka už získala cenu Grammy, nyní se uchází o titul Nejlepší britské album roku. U poroty uspěla také skladba Physical nominovaná v kategorii Britský singl roku a Dua Lipa pochopitelně figuruje i na seznamu adeptek na titul Britská zpěvačka roku.

Slavnostní vyhlašování letos proběhne 11. května, což je později než obvykle. Organizátoři ceremoniál posunuli s nadějí, že mírnější epidemická opatření by v květnu mohla umožnit tradičnější pojetí cen. Zároveň s nominacemi byla zveřejněna i první jména účinkujících, vystoupit by měla Dua Lipa nebo první vítězka letošních Brit Awards, půvabná zpěvačka Griff, která před několika dny obdržela někdejší cenu kritiků Rising Star Award pro interpreta s největším potenciálem prosadit se v nadcházejícím roce.Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
středa 7. 4. 2021 08:00
, Martina . 2021. DUA LIPA má tři nominace na Brit Awards 2021. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2021. [Citace: 12. 4. 2021.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13750. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DUA-LIPA-ma-tri-nominace-na-Brit-Awards-2021
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 5.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2021
Vaše IP: 3.230.76.48
Serverový čas: pondělí 12. dubna 2021 15:20