Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zakázaná pomlázka? Kdyby radši hořelo…

ČR - Omezené Velikonoce zažije i Miroslav Krobot v komedii „Kdyby radši hořelo“.
Přidat na Facebook
Letošní Velikonoce budou poznamenány řadou restriktivních omezení a podobnou situaci bude řešit i Miroslav Krobot nebo Michal Isteník v připravované komedii „Kdyby radši hořelo“. „Zakázaná pomlázka?! To je útok na naše tradice,“ rozčiluje se postava velitele místních hasičů v ukázce z filmu. Scénář k němu a s ním i zvláštní průběh Velikonoc začal vznikat už v roce 2017, tedy před plnými čtyřmi roky.

"Kdyby radši hořelo je především velikonoční film. Děj se odehrává od Zeleného čtvrtka do úterý po velikonoční pomlázce. Scénář vznikal již od roku 2017 a všechny paralely s pandemickou atmosférou loňských a letošních Velikonoc jsou čistě náhodné. Některé podobnosti však zesilují aktuálnost filmu tak, že jsme se rozhodli vám již tyto Velikonoce ukázat první záběry z filmu,“ říká režisér a scenárista filmu Adam Koloman Rybanský. „Když jsme tyhle situace psali, používali jsme hodně nadsázku a absurditu. Nečekal jsem, že se to brzy stane skutečností... „ dodává Rybanský.

Sbor dobrovolných hasičů jedné vesnice bude ve filmu čelit úplně jiné výzvě, než přináší obvyklý oheň. Klidný a spokojený život v jejich vsi totiž zničí podezření na akci teroristů. Hrdinové filmu si proto budou přát, „kdyby radši hořelo“. Ve filmu se představí Miroslav Krobot, Michal Isteník, Anna Polívková, Albert Čuba, Jiří Vymětal, Marek Pospíchal nebo Vladimír Škultéty.Film se začal natáčet na podzim, hlavní část probíhala letos v únoru a březnu. Tvůrci se nyní věnují práci ve střižně a premiéra filmu je v plánu na jaro příštího roku „Doufáme, že v tu dobu Velikonoce s restrikcemi už zase jen ve filmu. V reálném životě snad už půjde jen o vzpomínku na nevšední období našich životů,“ věří Adam Koloman Rybanský. „Přejeme všem veselé a klidné Velikonoce.“
Tina
(Martina )
pátek 2. 4. 2021 12:30
, Martina . 2021. Zakázaná pomlázka? Kdyby radši hořelo… . Vychytané.cz. [Online] 2. 4. 2021. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13748. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zakazana-pomlazka?-Kdyby-radsi-horelo…-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:04