Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Culturea se blíží!

ZLÍN - Přichází duben a společně s ním i devátý ročník festivalu Culturea, který pro vás pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací. Jako každý rok přinese festival prostřednictvím přednášek cestovatelů, ochutnávek jídel a uměleckých výstav do Zlína kulturu dvou zcela odlišných zemí.
Přidat na Facebook
Letošní ročník festivalu bude odlišný oproti těm předchozím. Nebude se konat pouze jeden den, ale rovnou tři, konkrétně od 9. do 11. dubna 2021. I samotný průběh festivalu bude odlišný. Program bude rozdělen do dvou částí, online a offline. Návštěvníci tak budou mít jedinečnou příležitost poznat dvě země během tří dnů přímo ze Zlína nebo z pohodlí jejich domova.

Zeměmi letošního roku budou Polsko a Írán. V rámci offline části budete moci objevovat tyto země například ve Zlínské restauraci Prašád, kde budete mít příležitost po dobu celého víkendu ochutnat menu plné polských a íránských specialit. Ostatní smysly samozřejmě nezůstanou pozadu. Např. zrak oslní výstava za okny Kongresového centra, instalace za sklem budovy Zlínského klubu 204 a v kavárnách Kafec Zlínský a Jedním tahem. Mapu se všemi vyznačenými místy výstav můžete najít na webových stránkách. Součástí online programu bude jarní kino, přednášky cestovatelů a virtuální 3D místnost s výstavou.

Nejenže díky festivalu můžete cestovat bez letenky, takže ušetříte spoustu peněz, ale dokonce ani nemusíte platit vstupné. To bude zcela dobrovolné a vybrané peníze budou využity pro organizaci dalších ročníků.

Pokud jste doteď neměli plány na druhý dubnový víkend, teď už máte program vyřešený. Více informací naleznete na www.culturea.czZdroj: Culturea

Tina
(Martina )
středa 31. 3. 2021 08:00
, Martina . 2021. Festival Culturea se blíží!. Vychytané.cz. [Online] 31. 3. 2021. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13746. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Culturea-se-blizi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:18