Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

JC STEWART novou písničkářskou hvězdou Albionu

ČR - Zpěvák JC STEWART míří k vrcholu českého žebříčku nejhranějších písniček. V oficiálním přehledu skladeb, které se nejčastěji objevují v playlistech tuzemských rádií, si jeho loňský singl I Need You To Hate Me opět polepšil. Nyní figuruje na dvanáctém místě!
Přidat na Facebook
Sympatický mladík vyrůstal na farmě v Severním Irsku. Osudovým se mu stalo setkání s písničkářem Lewisem Capaldim, se kterým se seznámil na party v Hollywood Hills. Nové přátelství Stewartovi nabídlo nečekanou možnost prokázat skladatelský talent a přispět písničkou na jednu z nejprodávanějších britských desek posledních let. Capaldi nazpíval jeho skladbu Hollywood a zařadil ji na megaúspěšné album Divinely Uninspired To A Hellish Extent. To už měl JC díky singlu Gold smlouvu s velkou firmou v kapse. A znovu mu pomohla náhoda.

Na začátku koronavirové pandemie natočil v obýváku vlastní verzi znělky populárního seriálu Přátelé a nahrál ji na TikTok, kde ji objevila herečka Jennifer Aniston. Dál si to jistě dovedete představit. JC Stewart se následně objevil v nejsledovanějších amerických ranních TV programech Today Show a Good Morning America a získal řadu nových příznivců. Mezi nimi i zpěváka Toma Odella, který s ním napsal několik písniček na EP When The Light Hits The Room (listopad 2020).

Aktuální rádiový hit I Need You To Hate Me není posledním singlem JC Stewarta. Nedávno zveřejnil skladbu Break My Heart a znovu dokázal, že v něm Anglie může mít další velkou písničkářskou hvězdu.Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
úterý 23. 3. 2021 08:00
, Martina . 2021. JC STEWART novou písničkářskou hvězdou Albionu. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2021. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13741. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/JC-STEWART-novou-pisnickarskou-hvezdou-Albionu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:35