Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Štěpán Urban vydává křehké minialbum

ČR - Zpěvák a kytarista Štěpán Urban vydává minialbum Les Fleurs, kterým navazuje na intimní mód svých posledních singlů.
Přidat na Facebook
„Rád bych EP prezentoval jako vztah. Od začátku až do konce. Vypráví o touze milovat a být milován,“ popisuje svoje nejnovější dílo Štěpán Urban. „První polovina je o naivitě a hledání citů, které člověk rád opětuje. Druhá část pak o pádu, který může nastat, pokud lásce nevěnujeme dost a sami se v ní ztrácíme,“ zpovídá se. Zpěvák a autor hudby i textu v jedné osobě na skladbách spolupracoval s mladým producentem Vincentem Stránským. „Pracovali jsme u něj doma v pokojovém studiu. Neměli jsme v podstatě žádný referenční zvuk, od kterého bychom se chtěli takříkajíc odpíchnout. Vše jsme nechali až na proces nahrávání. Přinesl jsem texty a počáteční melodii a pak jsme tento materiál společně dotvářeli. Řídili jsme se pouze pocity a snahou vyprodukovat písně tak, aby zachytily co nejvíc emocí,“ popisuje pracovní proces a vznik písní Urban. Na písni Bílé šaty se pěvecky i produkčně podílel Thom Artway. K titulní písni pak Štěpán Urban přizval hudebníka Františka Brůžu. Posledním ze spolupracovníků, který zanechal znatelný otisk na minialbu, byl Oliver William Quinn, jenž nahrál kytary do skladby Jiná místa a také vytvořil grafiku EP souznící s jeho názvem, obsahem a náladou. „Většinu textů jsem napsal na jaře minulého roku, proto i ten název. Také samotná energie skladeb mi připomíná jarní louky v době rozkvětu,“ přemítá Štěpán Urban. Třiadvacetiletý absolvent umělecko-manažerské školy se hudbě aktivně věnuje přes deset let. V roce 2015 se umístil v pěvecké soutěži SuperStar na druhém místě za Emmou Drobnou, kterou v následujících dvou letech doprovázel na kytaru. Posléze se začal soustředit výhradně na vlastní tvorbu a vydal singly Candy, Postel. Tokio, Změnila svět ad. Spolu s Emmou Drobnou napsal hit Yeah, Baby! na její loňské album Better Like This.

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Foto: Šimon Lovecký
Tina
(Martina )
úterý 9. 3. 2021 08:00
, Martina . 2021. Štěpán Urban vydává křehké minialbum. Vychytané.cz. [Online] 9. 3. 2021. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13733. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stepan-Urban-vydava-krehke-minialbum
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 00:05