Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VALENTÝNSKÝ AKUSTICKÝ KONCERT

ČR - Před rokem touto dobou startovala skupina Rybičky 48 velké halové turné Rockový stužkováky. Letos si pro své fanoušky připravila Akustický livestream koncert, který proběhne v předvečer svátku svatého Valentýna v sobotu 13.2. od 20:0
Přidat na Facebook
Svůj první livestream odehráli kluci z Rybiček na jaře a komplet celý výtěžek v hodnotě více než osmset tisíc korun předali Českému červenému kříži na pomoc seniorům. „První koncert byl „elektrický“, plný pyrotechniky, světel a efektů tak, jak jsou od nás fanoušci zvyklí. I proto jsme se rozhodli, že náš druhý koncert bude úplně jiný.

Zahrajeme písničky v netradičních aranžích a akusticky,“ říká kytarista Petr Lebeda a dodává „Přizveme i hosty, se kterými aktuálně písničky horečně zkoušíme. Bude to zajímavý koncert, protože část písniček zazní akusticky úplně poprvé!“.

„Už nám chybí společný hraní a ta energie, která mezi náma na koncertě probíhá. Připravíme pěknej program a užijeme si to společně s fanoušky, aspoň takto na dálku,“ říká frontman Kuba Ryba.

Kapela si pro své fanoušky připravila i speciální bonus. Při vysílání livestreamu mohou diváci vyhrát podepsanou kytaru, na kterou odehraje kapela část koncertu a také ceny od partnerů.

„Cílem je tuhle dobu ve zdraví přežít a nezbláznit se, takže v rámci koncertu mohou diváci vyhrát v podstatě takový „Starter pack na domácí párty“, jednak podepsanou kytaru, na kterou můžou hrát nejen naše songy a o pitný režim se postará Captain Morgan,“ říká s úsměvem Kuba Ryba a dodává hlavní motto celého koncertu: „Pojďte si s námi trochu zkrátit to čekání na normální svět!“

Zdroj: AGENTURA WINK, s.r.o.
Tina
(Martina )
úterý 9. 2. 2021 08:00
, Martina . 2021. VALENTÝNSKÝ AKUSTICKÝ KONCERT. Vychytané.cz. [Online] 9. 2. 2021. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13722. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VALENTÝNSKÝ-AKUSTICKÝ-KONCERT
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 16:57