Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

GRIFF uspěla v prestižní anketě BBC Sound Of 2021

UK - Zpěvačka a skladatelka GRIFF patří k nejvýraznějším novým tvářím britského popu. Potvrdila to v prestižní anketě, kterou každoročně vyhlašuje BBC a která hledá budoucí hvězdy. Griff se v ní umístila na skvělém pátém místě.
Přidat na Facebook
Sarah Faith Griffiths se narodila v Anglii, ale po rodičích má jamajské a čínské kořeny. Za pár dnů jí bude teprve dvacet let, přesto už má za sebou několik úspěchů. Byla nominována na cenu Ivor Novello Awards udělovanou nejlepším autorům, kterou dříve získali třeba Adele, David Bowie, Bono z U2, Lana Del Rey nebo skupina Radiohead. Loni si společnost Disney vybrala její skladbu Love Is A Compass pro tradiční vánoční kampaň, jejíž výtěžek už 40 let putuje na dobročinné účely – písničce na konci loňského roku jen o vlásek unikla pozice v ostrovní singlové Top 40.Sledované hlasování hudebních kritiků Sound Of pořádané slovutnou BBC má ambici představit široké veřejnosti nová jména a nadějné interprety, kteří v nadcházejícím roce výrazně uspějí a ovlivní tvář současného popu. Vítězstvím v této prestižní anketě se mohou pochlubit například Ellie Goulding, Adele, Sam Smith či Keane, na seznamu nominovaných se v minulosti objevili také Billie Eilish, Lewis Capaldi nebo The Weeknd. V aktuálním ročníku si Griff vysloužila pátou příčku, odborníci ocenili její interpreteční i skladatelské dovednosti, které už stihla prokázat v baladě Goof Stuff, autorské prvotině Mirror Talk nebo singlu 1,000,000 x Better, na kterém spolupracovala s HONNE.

Těšme se tedy, že o půvabné dívce letos hodně uslyšíme...

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
středa 6. 1. 2021 08:00
, Martina . 2021. GRIFF uspěla v prestižní anketě BBC Sound Of 2021. Vychytané.cz. [Online] 6. 1. 2021. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13711. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GRIFF-uspela-v-prestizni-ankete-BBC-Sound-Of-2021
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:56