Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozhovor s Honzou Přikrylem nejen o Bubbles vs. Rehab

Je pár dní po úspěšné party Rehab vs Bubbles, která se uskutečnila v pátek 3.října ve Vsetínském Besedním Domě, diskotéce Besedance hall. Na party, která má základnu v nejluxusnějším českém klubu Mecca Praha se přišlo pobavit hned několik stovek příznivců taneční hudby. Djové podali nadprůměrné výkony a celý večírek jel v electro-houseových rytmech. Skvělá hudba byla podpořená kvalitním zvukem, světelnou show a stylovými dekoracemi.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rehab vs. Bubbles
pátek 3. října 2008 21:00
(konec +- sobota 4. října 2008 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Požádali jsme o rozhovor toho, kdo za touhle, ale i za většinou tanečních akcí ve Vsetínském kraji stojí.. a to není nikdo jiný než promotér Jan Přikryl.

Ahoj Honzo, jak je po pátku..bylo to po organizační stránce náročné?
J.P: Ahoj, koncept akce Rehab vs Bubbles zpracovávám již od začátku letních prázdnin a tak všechno klapalo jak mělo. Je to hlavně o přípravě dopředu, reklamě, domluvě a kontaktech .)
Tuto akci řadím mezi ty, s kterýma nebylo tolik práce. Ne že bych to nějak odflákl, ale technicky i prakticky byla organizace jednodušší, než jindy. A to je fajn. Jak už bylo řečeno, party byla stylově v elektro-house rytmu, což byla dobrá volba a publikum to očividně bavilo.

Jak dlouho se věnuješ této práci, nebo koníčku?J.P : Práci? :) no spíš koníčku. protože promotér v našem kraji si toho moc nevydělá. Ve větších městech je to jiné, tam je to hodně o sponzoringu velkých firem a z těchto peněz se zaplatí dj star, super dekorace, nakuté plakáty atd. atd. a doplatí se promotér. U nás je to specifická situace, ale nestěžuji si. Dělám to pro lidi a rozvoj taneční scény na Vsetínsku. Svou režii dostanu zaplacenou vždy a na nějakou tu vodku s tonikem taky zbude .). No jinak první TermX proběhl 1.září roku 2001, což je teď sedmý rok mého působení jako místní promotér. Akce Rehab byla má přesně 30 produkovaná party. Vystřídali se u mě snad všichni Djs a umělci co za těch 7 let něco dokázali a byli nebo jsou TOP.

V čem spočívá organizace jednotlivých akcí?
J.P : Hlavní je mít nápad. V současné době produkuji party TermX, warm upy na letní festivaly, tour známých klubů po republice a pravidelnou Twister fashion show. Každá akce je jiná, tudíž je i jiná příprava. Některou akci připravuji třeba celý rok, jinou minimálně 2 měsíce. Chce to zpracovat reklamu, grafiku plakátu nebo letáku, domluvit vše ohledně techniky a předběžně jí také pronajmout, zabookovat umělce, připravit mediální plán reklamy , vymyslet a vyrobit dekorace, napsat tiskovky, obejít sponzory,... Moje party mají už svoji laťku úrovně, pod kterou nejdu a musí splňovat aktuální sound, co momentálně frčí, kvalitní zvuk a rozmanitý doprovodný program.

Kde se tvoje akce odehrávají a jaké úspěchy máš za sebou?
J.P : Prvním působištěm v roce 2001 byl klub Sandrik, tam se také odehrály první díly TermXu, dalším útočištěm byl klub Vega, poté zase Sandrik..v posledních letech je to Besední Dům a pár akcí bylo také v novém Bunkru. Nicméně luxusu a pohodlí Besedního domu jsem věrný. Módní přehlídky koncipujeme podle ročního období buď do interiéru nebo exteriéru .
Asi největší můj úspěch byla akce s Djkou Luccou na zimním stadioně Lapač, kdy jsme proměnili v týmu asi 7 lidí ledovou plochu na obří taneční parket s bary, nejnovějšími světelnými efekty, extra zvukem, projekcí ap. Byla to první mega halová taneční party na Vsetíně. Vše naštěstí dopadlo dobře, zaplatily se náklady a party proběhla výtečně. Nikdy nezapomenu jak jsme po hodině spánku ve VIP zametali po akci celý zimní stadion a uklízeli ho asi v 5ti lidech. Ale hlavní je, že jsme to dokázali. Nic není nemožné, hlavní je chtít:).

Jak by měla vypadat dokonalá party? A Ty se někam chodíš bavit?
J.P. : Dokonalá party? Podle mě by tam měl být pestrý lina up, zajímavé prostředí, čistý klub s pohodlnýma gaučema, vlídný a pružný personál obsluhy, čistý zvuk a kvalitní technické zázemí klubu.
Samozřejmě, že se chodím bavit :) . Na Vsetín sice zřídka, pač mě to tady moc už nebere, ale pravidelně jezdíme do Prahy do clubu Radost FX na mejdan zvaný Plastique, je to punk-elektro-house smršť. Popsal bych ho jako osobitý, bezprostřední, originální a cool večírek plný neskutečných performací a doprovodného programu:). Na taneční party jezdím od mých 15 let, tak si za tu dobu už opravdu vybírám, kde se pobavím.
Všímám si také ,,konkurenčních " akcí u nás ve městě a jsem mile překvapen, že jsou zde party s vysokým potencionálem do budoucna. Například minimalový serial Individual má náběh ba super akci ve své cílové skupině.

Tvoje plány do budoucna?
J.P. : No, do konce tohoto roku už nic zásadního, určitě se Simčou uděláme ještě módní přehlídku. Na příští rok mám v plánu hned pár velkých a zásadních projektů, které potěší určitě všechny věrné party people v kraji . A jak jinak než ve velkém stylu:) . Do toho nějaký warm up a tour známeho klubu k nám .

Chceš někomu poděkovat?
J.P. : no jasně! Chci poděkovat všem kluberům, které jsem naučil poslouchat a bavit se na hudbu jinou než laciné komerční disco, za věrnou přízeň a podporu. Za těch 7 let jsem věřím oslovil dost vysoký počet mladých lidí svou prací a děkuji že se u nás ve Vsetíně umíte bavit.
Děkuji nespočtu Djů a umělců, kteří za tu celou dobu přijali mé pozvání k nám na Vsetín .
Je tu dík provozním Radimu Musálkovi a Vlastíku Trllovi, za možnost být u nich na diskotékách jako doma :).
Taky nemůžu zapomenout na můj profi realizační tým, který si poradí se vším:) jmenovitě: Simča Křížková , Bolek , Štěpán Prachař, FoX, Mireček , Dj 911, Laděnka , Petr Bazel, Majkl Dj, grafička Peťka Jakešová, Yukka ... a určitě velké DÍK všem sponzorům a stálým mediálním partnerům.

Přeju všem fajn podzim.

Děkuji za rozhovor.

majkl
(Michal Gaja)
pondělí 6. 10. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Rozhovor s Honzou Přikrylem nejen o Bubbles vs. Rehab . Vychytané.cz. [Online] 6. 10. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1371. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozhovor-s-Honzou-Prikrylem-nejen-o-Bubbles-vs.-Rehab-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:01