Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jak čtyřicátník zjistí, že je opravdovej chlap?

ČR - V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou s téměř nesplnitelnými úkoly. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat?
Přidat na Facebook
Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč ...Film je o čtyřech kamarádech, píseň s názvem Dobrá zpráva k filmu s hudbou Romana Holého proto nazpívala hned čtveřice zpěváků – Dan Bárta, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Vladimir 518.

„Ve filmu mám obsazení snů, a i pro filmovou písničku jsem si vysnil ideální čtveřici zpěváků, které mám nejradši. Zavolal jsem Romanovi Holému, jestli by písničku nesložil. Vždycky jsem obdivoval jeho chytré funky vypalovačky. Roman se podíval na film, a když jsem mu řekl, jaké si představuju zpěváky, rovnou jsme se tím oba nadchli. Jsou to všechno jeho kamarádi. Mezi zpěváky je to podobný dream team jako ten herecký ve filmu, taková hudební Liga mistrů… Doufal jsem, že se Danovi, Vojtovi, Matějovi a Vladimirovi bude film líbit, protože jsem věděl, že to nejsou chlapi, kteří by dělali něco, co se jim nechce. A měl jsem ohromnou radost, když s chutí souhlasili,“ popisuje Hartl s radostí, jak se neobvyklá sestava dala dohromady.

K filmové podobě napsal Patrik Hartl i scénář a připravil oproti románu několik změn. Milovníky knihy tak čeká i pár překvapení.

Text: BONTONFILM
Redakčně kráceno
Tina
(Martina )
středa 30. 12. 2020 08:00
, Martina . 2020. Jak čtyřicátník zjistí, že je opravdovej chlap? . Vychytané.cz. [Online] 30. 12. 2020. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13709. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jak-ctyricatnik-zjisti,-ze-je-opravdovej-chlap?-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 08:07