Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VRTULNÍK MICHAEL V. CHYSTÁ ZBRUSU NOVOU ON AIR/LINE SHOW

ČR - Vrtulník Michael V. z J.A.R. oslaví letos 40 let na scéně natočením nové pilotní hudebně-zábavné show nazvané „Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek!“
Přidat na Facebook
Dvouhodinová show se bude vysílat živě z pražského Lucerna Music Baru v pátek 11. prosince v 16:00 ve video podobě na YouTube a v audio podobě na Color Radiu. Těšit se můžete na smršť vtipů, parodií a především skvělé muziky z rukou i úst předních umělců. Svou účast přislíbili Vojta Dyk, Jan Maxián, Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí, Jiří Macháček, Lukáš Pavlásek, Tatiana Dyková-Vilhelmová, Bára Poláková Band, Bára Basiková, Sandra Pogodová, Ondřej Ruml, Top Dream Company, Electric Lady a další. Epřístup ke sledování nové show obdržíte po zakoupení eticketu za 150 Kč na webu Lucerna Music Baru a na GoOut.cz Pokud byste chtěli nový projekt více podpořit, můžete si vybrat z několika odměn na portálu Hithit.

Hvězda skupiny J.A.R. a rádia i televize 90. let Vrtulník Michael V. slaví letos 40 let na scéně a 2000. díl pořadu Svět podle Michaela na Radiu Color. K tomu si pozval své oblíbené kolegy, herce, komiky a muzikanty a velkolepé oslavy živě odvysílá v pátek 11. prosince z Lucerna Music Baru a zároveň natočí pilotní verzi unikátní, multimediální radio-televizní show plné dobré muziky, vtipů, stand-upů či parodií ala Runway party, která na našem trhu stále zoufale chybí.

Nenechte si ujít první díl nové show a zajistěte si včas svůj epřístup buď za 150 Kč na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz, anebo na portálu Hithit, kde si můžete vybrat z několika odměn. Novou show Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek! nebude možné sledovat volně, pouze na základě placeného přístupu.

Pokud by vládní opatření v den natáčení povolovaly účast diváků v klubu, bude v prodeji limitované množství vstupenek přímo do Lucerna Music Baru, kde si budete moci užít atmosféru pořadu doslova na dosah ruky.

Na Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek! vystoupí: Vojta Dyk Jan Maxián Taťána Gregor Brzobohatá Ondřej Gregor Brzobohatý Jiří Macháček Lukáš Pavlásek Tatiana Dyková-Vilhelmová Bára Poláková Band Bára Basiková Sandra Pogodová Ondřej Ruml Top Dream Company Electric Lady (na účasti hostů se stále pracuje) Ticket link: https://musicbar.cz/cs/program/victory-show-on-air-line-aneb-konecne-je-patek/ Hithit kampaň: https://www.hithit.com/cs/project/8866/victory-show-on-air-line-aneb-konecne-je-pate
Tina
(Martina )
čtvrtek 10. 12. 2020 08:00
, Martina . 2020. VRTULNÍK MICHAEL V. CHYSTÁ ZBRUSU NOVOU ON AIR/LINE SHOW. Vychytané.cz. [Online] 10. 12. 2020. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13702. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VRTULNÍK-MICHAEL-V.-CHYSTÁ-ZBRUSU-NOVOU-ON-AIR/LINE-SHOW
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:27