Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

REHAB vs BUBBLES SE BLÍŽÍ JAKO TVÁ BÝVALÁ PSYCHO-EX-PŘÍTELKY

Klub Mecca vám přináší do Vsetína jedinečnou dávku té nejlepší hudební rehabilitace ! Úspěšná a rezidentní noc klubu Mecca přijede plná síly s velkolepou show, dekoracemi a s rezidentním Rehab DJ, aby vás mohl opět chránit před viry nudy - MTDs (Musically Transmitted Diseases / hudebně přenosné nemoci).
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rehab vs. Bubbles
pátek 3. října 2008 21:00
(konec +- sobota 4. října 2008 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Z tohoto důvodu jsme si na tuto party pozvali ty nejlepší profesionály, kteří jsou vyzbrojeni novými protilátky a jsou připraveni je v případě nouze použít! Rezidentní doctor - DJ Nesquik vám naordinuje notnou dávku kvalitní elektro-houseové medicíny.

Na druhou stranu zástupce největší pravidelné Olomoucké party Bubbles Dj Wolscha nás napěchuje vitamíny v podobě kvalitního tech-house!

A to není zdaleka vše! Na naší ozdravné noci si svůj set střihne taky oficialní Dj radia Evropa 2 Dj Slick.

Soutěžilo se o 5x vstup zdarma na party dvou prestižních klubů. Duplex vs. Mecca ve vsetínské Besedě. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Těšit se můžeme taky na čím dál tím více oblíbené zlínské rodáky Majkl Dj vs Andree, které znáte z především ze zlínského Musiclandu a určitě také ze seriálu největších moravských house parties Free Fly. Vsetínským záchranářem bude Dj FoX ze stáje TermX.

Brány imaginární nemocnice Vsetínské Besedance hall se otevřou ve 21 hodin a jestli přijdete dřív, tak vězte, že v ,,čekárnách" - Pizzerie Beseda a BD bar vás mile přivítají.

Nebudou chybět dekorace z TermX dílny, brilantní zvuk od Bazzyho, světelná show Unique a jako bonus dostanete CD kompilaci od našich umělců ZDARMA.Rehab je taneční noc, kterou by si stylový clubber neměl nechat ujít.

Pátek 3/10/2008
Vsetín, Besední Dům, Besedance hall
start : 21:00hodTěšíme se na vás.
Honza Přikryl / TermX, besednídum.cz
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 2. 10. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. REHAB vs BUBBLES SE BLÍŽÍ JAKO TVÁ BÝVALÁ PSYCHO-EX-PŘÍTELKY. Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1369. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/REHAB-vs-BUBBLES-SE-BLÍZÍ-JAKO-TVÁ-BÝVALÁ-PSYCHO-EX-PŘÍTELKY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 13:41