Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!

ČR - První potvrzené kapely pro ROCK CASTLE, nový web a spuštění prodeje vstupenek za zaváděcí ceny.
Přidat na Facebook
Zahajovací den čtvrtek 19. srpna bude patřit finské bandě KORPIKLAANI a jejich hostům. Tato družina, která je jednou z nejlepších folk-metalových part na světě, chystá pro tento festival speciální „Vodka and Beer opening party“. „Korpíci“ vás všechny roztančí a rozskáčou a do svého show přiberou milé hosty. V této chvíli můžeme potvrdit, že s nimi jako host na několik písní vystoupí moravská folk-rocková banda FLERET. Na dalších hostech a tvorbě unikátního zážitku se nyní pracuje.
Druhý den, pátek 20. srpna, bude patřit absolutnímu headlinerovi festivalu, švédské kapele SABATON. Kapela je v současné době ve Švédsku a pracuje na nové hudbě. Dovolíme si tvrdit, že až švédský metalový tank dorazí do Krumlova na ROCK CASTLE, uslyšíme nějakou zbrusu novou muziku SABATON. Kapela navíc jako vždy připravuje ohromnou stage produkci a můžeme tedy očekávat vskutku fantastickou show, při které si určitě dáte i „ještě jedno pivo“!
Závěrečný den bude patřit německé crossoverové star GUANO APES. Kapela kolem nesmírně energické a krásné Sandry Nasic si kromě osvědčených hitů jako „Open Your Eyes“, „Proud Like a God“, „Lords of the Boards“ a dalších, přiveze do Krumlova rovněž nové střelivo a v podobě zbrusu nových songů.
Po krátkém představení hlavních hvězd jednotlivých dní si můžeme představit kompletní seznam kapel, které se podařilo k tomuto dni potvrdit:
SABATON (Swe), GUANO APES (Ger), KORPIKLAANI (Fin), IN EXTREMO (Ger), THE 69 EYES (Fin), SEPTICFLESH (Gre), ARKONA (Rus), KRISIUN (Bra), BRAINSTORM (Ger), WALTARI (Fin), DRAGONY (AU), TURMION KÄTILÖT (Fin), AD INFINITUM (Swi), MOONLIGHT HAZE (Ita), OCEAN HILLS (US), WHERE´S MY BIBLE (Fin), FLERET (CZ), GATE CRASHER (CZ), FORREST JUMP (CZ), MOTÖRGANG (CZ), BASTARD (CZ).
Tak co tomu říkáte? Pokud se vám nový festival ROCK CASTLE zamlouvá, tak neváhejte. Právě spouštíme prodej vstupenek za zaváděcí cenu 1.690kč, platnou do konce roku, nebo do vyprodání limitované edice. Koupit si můžete také místo v kempu, či parkování. Vše se dozvíte na právě spuštěných festivalových stránkách www.rockcastle.cz
Těšíme se na vás, metalheads, v překrásném prostředí kolem nově zrekonstruovaného zámku Moravského Krumlova, který ve svých útrobách již opět bude chránit a vystavovat jedinečnou Muchovu Slovanskou Epopej a v zámecké zahradě bude opět dunět skvělá rocková a metalová muzika!

Zdroj: Pragokoncert
Tina
(Martina )
neděle 8. 11. 2020 08:00
, Martina . 2020. Festival ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2020. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13686. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-ROCK-CASTLE-v-MORAVSKÉM-KRUMLOVĚ!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.045s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:44