Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Larkin Poe mění termíny světového turné

ČR - Americká kapela Larkin Poe mění termíny světového turné. V Praze vystoupí až v listopadu příštího roku. Na letošní listopad chystají nové album.
Přidat na Facebook
Vzhledem k nepřehledné mezinárodní situaci ve spojení s omezeními v pořádání kulturních akcí a mezinárodního cestování se americká kapela Larkin Poe, která měla vyrazit na světové turné k podpoře svého nového studiového alba „Self Made Man“, rozhodla celé turné odložit na podzim příštího roku.V pražském Lucerna Music Baru, kde měly sestry Lovellovi zahrát svým fanouškům 2. března, představí skladby ze svého nového alba až 4. listopadu.

Kapela na své fanoušky ale rozhodně nezapomíná a 20. listopadu vydá nové album akustických coververzí s názvem Kindred Spirits. Jako první zveřejňují působivou předělávku skladby "Nights In White Satin“ od The Moody Blues. Skladba „Nights in White Satin“ poprvé vyšla v roce 1967, prodejním hitem se stala více než třikrát a po celém světě se jí prodaly milióny kusů, inspirovala více než šedesát coververzí a objevila se na mnoha filmových soundtracích. Larkin Poe tuto nesmrtelnou skladbu ve své verzi představily jako upoutávku na novou nahrávku 25. září.

Více informací na www.livermusic.cz nebo www.larkinpoe.com
Tina
(Martina )
neděle 11. 10. 2020 08:00
, Martina . 2020. Larkin Poe mění termíny světového turné. Vychytané.cz. [Online] 11. 10. 2020. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13672. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Larkin-Poe-meni-terminy-svetoveho-turne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 15:01