Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MEZINÁRODNÍ DEN KÁVY SE BLÍŽÍ - KÁVAFEST ZAČÍNÁ

ZLÍNSKÝ KRAJ - Dáváte si ji ráno, abyste mohli fungovat. Dopoledne vás udrží v pracovním tempu. Po obědě vám zlepší trávení. A odpoledne vám dodá sílu až do večera. Pokud to tak máte, tak si nenechte ujít oslavu kávy – Kávafest.
Přidat na Facebook
Po celém světě probíhá v rámci Mezinárodního dne kávy i řada speciálních akcí pro „kávomily“. A slavit se bude i ve Zlínském kraji. Už pátým rokem zde v zapojených kavárnách probíhá Kávafest. Od 1. do 7. října připravují obvykle kavárníci pro své hosty něco nad rámec běžného provozu. Zkrátka fantazii kavárníků se meze nekladou.

Kávafest bude i letos příjemně pestrý. Do akce se zapojilo na 15 kaváren. Jak návštěvníci poznají, zda se kavárna přidala k festivalu? „Každá zapojená kavárna je označena plakátem Kávafestu a v každé je k dispozici omezené množství časopisů Štamgast&Gurmán, s kávovou mapou zapojených kaváren. Všechny účastníky najdete také na webu www.kavafest.cz,“ poradil organizátor Kávafestu Jaroslav Střecha.

NAVŠTĚVUJTE ZAPOJENÉ KAVÁRNY A HRAJTE O CENY!
Milovníci kávy budou moci i v letošním roce sbírat razítka kaváren zapojených do festivalu a ti nejaktivnější získají některou z věcných cen. „Při návštěvě podniku zapojeného do Kávafestu požádejte obsluhu o razítko do Kávové mapy nebo pasu. Čím více razítek jednotlivých zapojených podniků se vám podaří nasbírat, tím větší je šance na vaši výhru. Veškeré informace k tomu najdou zájemci na webu akce,“ dodává organizátor. Více na www.kavafest.cz, fb/kavafest


Tina
(Martina )
středa 30. 9. 2020 12:00
, Martina . 2020. MEZINÁRODNÍ DEN KÁVY SE BLÍŽÍ - KÁVAFEST ZAČÍNÁ . Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2020. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13665. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MEZINÁRODNÍ-DEN-KÁVY-SE-BLÍZÍ---KÁVAFEST-ZACÍNÁ-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 7.617s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:58