Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Idolové z kapely R5 představují projekt The Driver Era

WORLD - Bratrské duo hudebníků The Driver Era se proslavilo díky seriálovým rolím i své první kapele R5, kde účinkovali společně s dalšími sourozenci.
Přidat na Facebook
Hudba je pro ně na prvním místě a proto v roce 2018 dali dohromady nový elektropopový projekt The Driver Era, který 27. května 2021 přijedou představit i do Prahy. Vstupenky (550 Kč) jsou v prodeji na Fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

V roce 2018 se všichni sourozenci Lynchovi zavřeli do studia, kde měla vzniknout další nahrávka formace R5, namísto toho se dva bratři Ross a Rocky po domluvě s ostatními rozhodli založit nový projekt. Oba shodně na dotazy novinářů, jestli je éra R5 u konce, odpovídají, že jde v prvé řadě o začátek něčeho nového. „Dnes máme úplně jiné priority. Naše chutě a touhy se mění, baví nás nové věci. Je pro nás přirozené měnit zvuk a styl,“ dodává Ross.

Hned v březnu roku 2018 vyšel první singl Preacher Man, který se dotýkal jednoho z nejčastějších témat popových písní a to krize vlastní identity. Doposud nejúspěšnější skladbu s miliony streamů na Spotify charakterizují rock’n‘rollové kytary, elektropopová produkce i gospelová intenzita refrénu. Píseň stejně jako následné debutové album X z roku 2019 definují novou etapu kapely, jejíž členové už nechávají svá angažmá v seriálech produkce Disney a teen poprockovou tvorbu za sebou. Oba sourozenci skládají své písně společně a jeden druhého tak dle svých slov perfektně doplňují. Zároveň se ani jeden z bratrů nepovažuje za vůdčí osobnost projektu.„V rámci R5 muselo každé rozhodnutí projít skrz několik lidí, na každou změnu jsme tak museli čekat příliš dlouho a nakonec ani nebyly k užitku. Jsme šťastní, že konečně můžeme řešit všechno napřímo a být upřímnější než kdy dříve – podle nás je právě takové nezkorumpované umění nejlepší,“ dodává Rocky o nové tvorbě.
Na rok 2020 si kapela přichystala novou hudbu, kterou má v plánu postupně představovat fanouškům. „Máme v šuplíku několik nových písní, nemůžeme se dočkat, až je budeme hrát živě. Zatím je budeme postupně vydávat a nakonec by z nich mohla vzniknout celá deska,“ prozrazuje Ross o blízkých plánech The Driver Era.

Zdroj: FOURCE
Tina
(Martina )
sobota 3. 10. 2020 08:00
, Martina . 2020. Idolové z kapely R5 představují projekt The Driver Era. Vychytané.cz. [Online] 3. 10. 2020. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13664. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Idolove-z-kapely-R5-predstavuji-projekt-The-Driver-Era
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:14