Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

EMMA DROBNÁ vydala album Better Like This

ČR - Zpěvačka EMMA DROBNÁ vydala nové album Better Like This. Na desce najdete singly Demons a Yeah Baby! (F*ck With Me) nebo duet se slovenskou rapovou hvězdou Separem.
Přidat na Facebook
Jedna z nejvýraznějších zpěvaček na česko-slovenské hudební scéně natočila moderní popové album, které se může směle měřit se zahraniční konkurencí. Emma desku připravila ve spolupráci s osvědčeným autorským a producentským týmem ve studiích Creative Music House, kde vznikal i její debut You Should Know.„Lepší je to takhle! Mám pocit, že nové album mě vystihuje mnohem lépe jako osobu i jako zpěvačku. Všechno je teď v mém životě lepší než kdykoli předtím,“ vysvětluje Emma, proč pojmenovala desku právě takhle. „Nakonec i písnička Better Like This, která se na albu objevuje, patří mezi moje nejoblíbenější. A zkratka BLT označuje známý sendvič, kterému také neodolám. Spojit to s titulem mého druhého alba mi připadalo originální a vtipné.“Jak je vidět, Emma prožívá šťastné období, což se pojevuje i na celkové náladě desky. Mnohé už ostatně naznačily oba zmíněné singly. Aktuální Yeah Baby (F*ck With Me) na Slovensku atakuje pozici nejhranější písničky v rádiích. Pro rodačku z Nového mesta nad Váhom je to komfortní situace. Připomeňme, že byla opakovaně vyhlášena nejúspěšnějším interpretem, co se rádií týče. Její hity Smile a Words se v letech 2017 a 2018 staly nejpřehrávanějšími skladbami na Slovensku, oba je dobře známe i u nás.Seznam skladeb na albu Better Like This:

1. Between Us

2. Demons

3. Stratím sa ti ráno feat. Separ

4. Yeah Baby! (F*ck With Me)

5. Heaven Only Knows

6. I´ll Be Alright

7. Watch Over Me

8. Should I Give Up

9. Go To Hell

10. I Loved You

11. Better Like This

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
středa 30. 9. 2020 11:00
, Martina . 2020. EMMA DROBNÁ vydala album Better Like This. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2020. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13661. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/EMMA-DROBNÁ-vydala-album-Better-Like-This
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 04:34