Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Praha Září zve na finále

PRAHA - Pořadatelé festivalu Praha Září bleskově zareagovali na zpřísněná protipandemická opatření i aktuální předpověď počasí.
Přidat na Facebook
Sobotní koncert Monkey Business, i nedělní Vítkovo Kvarteto přesunuli z pódia u Křižíkovy fontány do speciálního šapitó s dostatkem míst k sezení.

„Předpověď na sobotu i neděli není zcela příznivá. Proto jsme nejen z důvodu nových opatření, ale i kvůli předpovědi počasí přesunuli jak sobotní velkolepé finále s Monkey Business do šapitó v parku Výstaviště, kde doposud probíhaly také projekce Febio Festivalu. Přesunuli jsme sem i nedělní koncert Vítkova Kvarteta s trefným názvem Večer pro otrlé tanečníky. Přeci nedopustíme, aby nám kapalo na hlavu. Na pondělí vypadá počasí už lépe. Lucie zahraje na Křižíkově fontáně. Ještě divákům upřesníme, jak to bude v pondělí s číslovaným sezením, ale všichni držitelé vstupenek se vejdou do předepsané kapacity. Akci Praha Září jsme organizovali, abychom všem divákům poskytli pozitivní kulturní zážitky, nikoliv, abychom ji rušili. Těšíme se na všechny, kdo dorazí“, vysvětluje plán na závěrečný víkend Praha Září jeden z organizátorů David Gaydečka.

Závěrečný svatováclavský víkend na multikulturním festivalu Praha Září na Výstavišti v Praze – Holešovicích je tady a s ním mimořádně vydatná dávka zábavy. Třídenní velkolepé finále v sobotu 26. 9. ve 20h odstartují unikátní funky Monkey Business. Nedělní Večer pro otrlé tanečníky, který startuje v 18 hodin, přivede na scénu v šapitó legendární bigbeatovou kapelu Vítkovo kvarteto s různými speciálními hosty. Na programu je také projekce nového dokumentárního filmu Postiženi muzikou, jehož protagonisté, členové skupiny The Tap Tap se představí nejen na velkém plátně, ale také „live“. A sváteční pondělí 28. 9., Jediný pražský koncert kapely Lucie!

Na koncert Lucie, který se bude konat 28. 9. na Křižíkově fontáně, je zajištěno dostatek míst k sezení a snížena kapacita sektorů na 1000 osob. Diváci tedy budou rozděleni do dvou sektorů a půjde o zřejmě nejvíc komorní koncert, který kapela Lucie odehrála.

Vstupenky na všechny koncerty je potřeba kupovat jednotlivě, a to z důvodu snazšího kontaktování návštěvníků v případě změn v programu a chytré karantény. Pořadatel garantuje vrácení vstupného v případě zrušení programu. Vstupenky lze získat na webu www.prahazari.cz nebo na www.GoOut.cz
Tina
(Martina )
sobota 26. 9. 2020 08:00
, Martina . 2020. Praha Září zve na finále. Vychytané.cz. [Online] 26. 9. 2020. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13658. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praha-Zari-zve-na-finale
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 00:55