Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tropická bouře

Zhýčkané hvězdičky brázdí prales s praštěnými dialogy a nečekanými zvraty..
Přidat na Facebook
Na Tropickou bouři jsem se těšila dva měsíce dopředu. Je to dokonalá parodie na Hollywoodské herce a jejich praštěné nároky. Be Stiller nám ukázal svůj ujetý humor už ve snímku Zoolander aneb modelový model.

Tugg Speedman je herec, který neumí vyjádřit emoce. Hraje v akčních filmech, které mají nekonečno pokračovaní. Akorát má smůlu, že nemůže dosáhnout ani prstíkem na Oskara. Kirk Lazarus je naopak velice oceňovaná a obsazovaná hvězda, která hledá stále větší výzvy a složitější hlavní role. Pro svůj úspěch udělá cokoliv. Pro Tropickou bouři se nechá předělat na černocha. Komik Jeff Pornoy, hraje v nechutných fekálních snímcích, ale v duši doufá, že se dostane k charakternímu herectví.

Všichni se sejdou na natáčení Tropické bouře, aby se jim otevřely vrátka do světa, který si vysnili. Bohužel jsou všichni nemožní a nervují tím režiséra, kterému z toho hrábne. Nechá se zmanipulovat válečným poradcem (Nick Nolte), aby je všechny nahnal do středu džungle a nechal je prožívat opravdové peklo. Během cesty narazí na militantní domorodou bojůvku, kterou vede malý skrček, kterému je sotva dvanáct. Ve filmu se mihne spoustu známých hereckých hvězd, kteří si tak trochu udělali srandu sami ze sebe.

Pod scénářem je samozřejmě podepsaný Ben Stiller a znovu potěšil. Většina hollywoodských studií by neměla odvahu a žaludek vypustit takovou smršť na denní světlo. Tom Cruise je prďácký komediant. Do parády si ho vzali maskéři a vznikl z toho podezřelý strýček od vedle, kterému byste děti na hlídání nepůjčili. Takže vychytaná redakce vřele doporučuje.


Oficiální trailer Tropická bouře
Akční / Komedie
USA, 2008, 106 min


Režie: Ben Stiller
Hrají: Ben Stiller, Robert Downey Jr., Jack Black, Jay Baruchel, Nick Nolte, Danny R. McBride, Steve Coogan, Bill Hader, Reggie Lee, Christine Taylor, Brandon T. Jackson, Justin Theroux, Valerie Azlynn, Tom Cruise, Matthew McConaughey, Tobey Maguire, Jason Collett, Mickey Rooney, Yvette Nicole Brown, Jon Voight, Jennifer Love Hewitt, Alicia Silverstone, Tyra Banks, Maria Menounos, Jason Bateman, James Lance Bass, Miko Hughes, Kevin Pollak
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 1. 10. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Tropická bouře. Vychytané.cz. [Online] 1. 10. 2008. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1365. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tropicka-boure
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:41