Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Open Air Mladí ladí jazz na pražském Výstavišti

PRAHA - Open air Mladí ladí jazz již zítra 9. září od 15.00 hod. láká na pražském Výstavišti na pestrou a s mantinely stylů si pohrávající směs žánrů od elektroniky po funk.
Přidat na Facebook
Muzikanti a milovníci jazzu i jiných žánrů si tak v rámci projektu Praha Září vynahradí tradiční jarní termín. Původně oznámený Moses Boyd nakonec nemůže přijet kvůli britským koronavirovým restrikcím a hlavní hvězdou večera tak bude nově švédská soulová a RnB hvězda světového renomé Fatima. Zpěvačka s neskutečně energickým a perfektně čistě intonujícím hlasem má za sebou spolupráce s takovými jmény, jako jsou JD. Reid, Larry Heard, nebo Knxwledge (producent Andersona Paaka). Hned její debutové album Yellow Memories se v žebříčku TOP 20 RnB časopisu Rolling Stone dostalo na desátou pozici. Spin Magazine označuje jako „Best New Artist“ a Pitchfork ji lichotí titulem „bonafide star“. Mix rythm & blues, funku a jazzu nabídnou také Tonya Graves & The Band. Frontwoman této sestavy není třeba (zejména po 16 letech u Monkey Business) představovat.

Během odpoledne a večera naladí návštěvníky i náš nejuznávanější hráč na foukací harmoniku Charlie Slavik, jehož evropské renomé a schopnost pohybovat se napříč žánry prokáže i vystoupení s charismatickými dámami z vokálního tria The Rhythm Girls. Těšit se můžeme i na Vikojellen, progresivní funkové uskupení, které vzniklo kolem bubeníka Adama Kollera, baskytaristy Jana Urbance a perkusisty Víta Halšky. Proslýchá se, že tato sestava má velký fanklub mezi služebnictvem britské královny Alžběty II. Marta Kloučková Quintet nabídne vedle své multižánrové leaderky, zpěvačky, textařky a skladatelky elitní muzikantskou sestavu v čele s Vítem Křišťanem u kláves, kontrabasistou Janem Fečem a bubeníkem Markem Urbánkem. Program, kterým provede s vtipem a šarmem sobě vlastním Oto Klempíř, bude živě přenášet stanice Český rozhlas Vltava a bude streamován na Facebooku Mladí ladí jazz - www.facebook.com/mladiladijazz.

Vstupné na Open air je zdarma po předchozí rezervaci na https://goout.net/cs/listky/mladi-ladi-jazz-open-air/ivhh/. Na stejném odkazu mohou fanoušci podpořit Mladí ladí jazz dobrovolnou částkou.

Open air festivalu Mladí ladí jazz je odloženou oslavu Mezinárodního dne jazzu pod záštitou UNESCO, který je ustanoven na 30. dubna.

Zdroj: SMART Communication
Tina
(Martina )
úterý 8. 9. 2020 14:00
, Martina . 2020. Open Air Mladí ladí jazz na pražském Výstavišti . Vychytané.cz. [Online] 8. 9. 2020. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13645. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Mladi-ladi-jazz-na-prazskem-Vystavisti-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 12:57