Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HELENA VONDRÁČKOVÁ vydává album Tvrdohlavá

PRAHA - Zpěvačka, tanečnice, stepařka a herečka Helena Vondráčková vydává nové studiové album. Pod titulem Tvrdohlavá vychází dnes, 4. září.
Přidat na Facebook
Album původních písní produkoval Karel Mařík (mj. Daniel Landa, Dan McCafferty), který je zároveň autorem hudby u poloviny z nich a k jedné napsal spolu s Oldřichem Krejčovsem i text. Svoje ostatní skladby svěřil básníkovi Josefu Peterkovi.

„Myslím si, že moje spojení s producentem Kájou Maříkem bylo nás oba opravdu příjemné a přínosné. Jsme stejná krevní skupina a od počátku jsme si padli do noty. Doufám, že je to znát i z nového alba. Mám z něj dobrý pocit a věřím, že i mým fanouškům přinese příjemný zážitek,“ hodnotí vzájemnou spolupráci Helena Vondráčková.

Také Karel Mařík si spolupráci s naší pěveckou legendou pochvaluje: „Jsem rád, že jsem se mohl jako producent a autor na albu podílet. Helena je velký profesionál a hned jsme si po všech stránkách sedli. Album je lehce progresivnější, než bývá u Heleny zvykem. Od prvního tónu je nahrávané na živé nástroje, což je ve výsledku velkým přínosem.“

K dalším autorům, které zpěvačka oslovila, patří Ondřej Soukup, Lešek Wronka, Václav Noid Bárta, Vašo Patejdl, Lucia Šoralová a Jakub Lenz (aka Robin Mood). Mezi dalšími textaři se objevují erudovaní Jan Krůta, Gabriela Osvaldová, Tomáš Belko, Petr Šiška a Miro Jurika. K nazpívání dvou duetů přizvala Helena Vondráčková Olgu Lounovou a operní pěvkyni Vandu Šípovou. Jako bonus je na Tvrdohlavou zařazena titulní píseň z české filmové komedie Ženská pomsta, která se bude v kinech promítat od 10. září. Album se natáčelo ve studiu mladého talentovaného kytaristy a zvukaře Tomáše Kryla.

Album Tvrdohlavá na digitálních službách: https://WMCZ.lnk.to/Tvrdohlava

www.facebook.com/vondrackovah/ www.instagram.com/helenavondrackovaofficia

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Foto: Lenka Hatašová
Tina
(Martina )
pátek 4. 9. 2020 11:30
, Martina . 2020. HELENA VONDRÁČKOVÁ vydává album Tvrdohlavá. Vychytané.cz. [Online] 4. 9. 2020. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13636. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HELENA-VONDRÁCKOVÁ-vydava-album-Tvrdohlava
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:57