Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Drum&bassová Liquicity se nečekaně přesouvá

PRAHA - Velmi nečekaně a necelé dva týdny před samotným konáním zrušila holandská Liquicity očekávaný pražský drum&bassový event.
Přidat na Facebook
Termín Liquicity Prague byl přesunut na 20. března 2021. Jako neméně kvalitní náhrada proběhne ve stejném datu a na stejném místě další špičková drum&bassová akce s názvem Audio Zoo Night ~ Liquid DnB Edition. Halová edice Audio Zoo bude v režii Beatworx (pořadatel Let It Rollu). Silný zahraniční line up zastupují britští headlineři Dimension a Hybrid Minds doplnění o kvalitní československý support - Madface, Changing Faces a mnoho dalších. V souladu s aktuálními pravidly bude prostor Malé Sportovní Haly rozdělen na sektory po 500 návštěvnících a kreativně vyřešen unikátním otočným pódiem uprostřed haly. Stejný set up představí fanouškům harder styles i Devastator Hall, který se koná v režii Beatworx den v pátek 4. září.

Vlastníci vstupenek na Liquicity Prague si budou moci v následujícím týdnu lístky vyměnit za Audio Zoo Night. Pokud si vstupenky ponechají, budou je moci uplatnit na nový termín Liquicity 2021 - 20. března 2021.

"Velmi nás zrušení Liquicity zaskočilo. Zájem byl obrovský a mířili jsme k vyprodání. Cítíme, že je v Praze hlad po tanečních akcích a proto jsme se rozhodli rychle zareagovat a přinést fanouškům drum&bassu jinou show. Jsme nadšení, že se nám podařilo zajistit skvělý britský line up a především otočné djské pódium. Bude to unikát a jsme zvědaví, jak na novinku naši fanoušci zareagují", doplnil vyjádření Daniel Bacho, který má v rámci pořádající Beatworx event na starosti.

Kompletní info: https://liquid.audiozoo.cz/

Zdroj: Beatworks
Tina
(Martina )
čtvrtek 3. 9. 2020 14:00
, Martina . 2020. Drum&bassová Liquicity se nečekaně přesouvá . Vychytané.cz. [Online] 3. 9. 2020. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13633. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Drum&bassova-Liquicity-se-necekane-presouva-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 21:08