Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DOMMI zveřejnila videoklip k singlu Homeland

ČR - Dominika Lukešová je finalistkou letošní řady Česko-Slovenská SuperStar. Ihned po skončení soutěže zamířila do studia, aby natočila první oficiální singl.
Přidat na Facebook
Písnička Homeland, kterou už rotují česká rádia, se nyní dočkala také video podoby. Režisér Štěpán Stewe Bárta z Unbeatable Records klip pojal jako prázdninový trip. „Byla to pro mě další zkušenost, natáčení jsem si neskutečně užila,“ říká Dominika, která si do videa pozvala kolegu ze SuperStar Mikyho Hrbáčka.Příjemná popová písnička snese srovnání se zahraniční konkurencí a má všechny parametry stát se jedním z domácích hitů druhé části prázdnin. Už po dvou týdnech je v oficiálním přehledu nejhranějších česko-slovenských písniček na hranici první dvacítky. „Všechno jde neuvěřitelně rychle. Sotva skončilo finále SuperStar, už jsem byla v kontaktu s klukama z Carsleepers a domlouvala nahrávání,“ popisuje Dominika události, kterými momentálně žije. „Těžko se popisuje, co cítíte, když poprvé slyšíte vlastní písničku v rádiu. Je to ohromné. A než se stačíte pořádně nadechnout, šplháte na Říp, kolem pobíhá týpek s kamerou a nad hlavou vám krouží dron,“ směje se sympatická dívka. A to je teprve začátek. „Doma už si stavím malé studio, abych měla možnost zaznamenávat nápady a zkoušet sama něco produkovat. Ráda bych, pokud to situace dovolí, co nejdřív začala vystupovat s vlastními písničkami.“

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
pátek 7. 8. 2020 08:00
, Martina . 2020. DOMMI zveřejnila videoklip k singlu Homeland. Vychytané.cz. [Online] 7. 8. 2020. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13626. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DOMMI-zverejnila-videoklip-k-singlu-Homeland
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 02:42