Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Renegade Festival

ČR - Jeden z mála českých festivalů tohoto léta proběhne už tento víkend pod názvem The Renegade Festival v Mlékojedech u Neratovic.
Přidat na Facebook
Organizátoři největšího drum & bassového festivalu Let It Roll museli letošní edici přesunout na léto 2021 a pro toto léto přišli s novým konceptem denního festivalu. Ten se uskuteční o víkendu původně plánovaného Let It Rollu, tedy tento víkend 31. 7. - 1. 8. v oblíbené letní lokaci Beach Parku v Mlékojedech.

Na základě vládních omezení šlo do prodeje pouze 1000 vstupenek, které si fanoušci z celé Evropy velmi rychle rozebrali. Mezi taháky hlavního denního programu patří světově známí producenti Netsky, Camo&Krooked či Koven. V nočních hodinách pak festival pokračuje afterparty ve vnitřních prostorách. Během celého víkendu na festivalu vystoupí desítky zahraničních i tuzemských DJů a producentů.

Beach Park Mlékojedy se nachází uprostřed přírodního areálu a skrývá v sobě písčitou pláž a jezero ke koupání, které se na dva dny a dvě noci promění v útočiště fanoušků drum & bassové hudby. Tradičně se návštěvníci mohou těšit na jedinečný stage design a audiovizuální zážitek, který jim Let It Roll pravidelně přináší.

Návštěvníky čeká nejen hudební, ale i bohatý doprovodný program vč. denních aktivit, silent disca a už zavedené hudební konference Beats Evolution Conference, na které vystoupí někteří z vystupujících producentů a zástupců z hudební branže. Hlavní témata se budou točit právě ohledně koronavirové krize a jejího dopadu na hudební průmysl.

Zdroj: BEATWORKS
Tina
(Martina )
čtvrtek 30. 7. 2020 10:00
, Martina . 2020. The Renegade Festival. Vychytané.cz. [Online] 30. 7. 2020. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13619. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Renegade-Festival
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:41