Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Francouzští Fizcus roztančí Tetoura

Malenovické podhradí se bude 10. října vlnit v rytmu ska a punku. V hudebním klubu U Tetoura se představí francouzská rockovo ska-punková kapela Fizcus.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert Fizcus
pátek 10. října 2008 19:00
(konec +- sobota 11. října 2008 02:00)
U Tetoura
Zlín - Malenovice (CZ)
Jako předkapely vystoupí Vysoké napětí ze Vsetína a místní Edelweiss Piraten z Otrokovic. Co mají tyto kapely společné? Ve všech se vyskytují trumpety, každá má ve svých textech co říct a ani od jedné nečekejte, že vás bude na akci nudit. Máte se jednoduše na co těšit. Tyto tři skupiny společně rozjedou divoký večer plný skákání pod pódiem, neotřelého hudebního projevu a také originálních textů.

Ficzus, stejně jako kapela Mano Negra, pochází z francouzského Sévres, města poblíž Paříže. Hudební skupina, která svou tvorbu označuje jako international rock, hraje neuvěřitelně variabilní rockovou hudbu se silným nádechem francouzského šansonu, reggae a hip-hopu. Koncerty v punkově-alternativním duchu doplňují energickou show a zajímavými texty.

www.myspace.com/Fizcus
Vysoké napětí ze Vsetína vzniklo v roce 1999 a dorostlo ve velmi kvalitní skapunkovou kapelu. Svižná, hybná muzika, kořeněná tóny trubky a saxofonu se velice dobře poslouchá a lze přirovnat k plzeňské populární ska-formaci Tleskač. Písně letí kupředu v rychlém a svižném tempu, bez zbytečného zpomalování a zvolnění, jako u rychlého punkrocku. Texty se zaobírají tématikou práv zvířat, pranýřují totalitní systémy či nešvary dnešní společnosti. Letos vydala kapela své nové album s názvem Na druhou dobu, kterému předcházejí dvě další alba.
www.myspace.com/vysokenapetiOtrokovické Edelweiss Piraten jistě není třeba sáhodlouze představovat. Domácímu publiku známá ska-punková partička koncertuje již od roku 2000. Piráti mají za sebou již druhé CD s názvem Tučné časy skončily a dnes v jejich hudbě najdeme nejen ženský vokál, ale také trubku a jasný politický odkaz.

Celý koncert doprovodí pouštěná muzika od Djs Bostona a Baffyho z luhačovického klubu U Suchánků, kteří vám naservírují nejlepší světové ska!.
Akce začíná v hudebním klubu U Tetoura ve 20:00, vstup činí 100 Kč. I tentokrát bude akce nekuřácká v příjemné atmosféře plné zábavy. Pokud je vám ska a punk blízký, neměli byste si ji nechat uniknout.

Klub U Tetoura
Švermova ulice č. 91
Zlín 4 - Malenovice (Podhradí)
http://www.utetoura.com

Fizcus 25.7.2008 v klubu Batyskaf ve Žďáru nad Sázavou
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 2. 10. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Francouzští Fizcus roztančí Tetoura. Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1360. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Francouzsti-Fizcus-roztanci-Tetoura
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 06:56