Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DOMMI ze SuperStar vydala singl

ČR - Domácí hudební scéně scházejí zpěvačky, které by se mohly pochlubit moderním popovým zvukem. Skutečně výraznou a opravdu populární máme v Čechách asi jen jednu – Lenny. I proto působí Dommi s novinkou Homeland jako čiré zjevení.
Přidat na Facebook
Teprve sedmnáctiletá Dominika Lukešová na sebe upozornila v letošní SuperStar, kde excelovala s No Time To Die od Billie Eilish. V soutěži nakonec skončila čtvrtá, což ji mimo jiné vyneslo i kontrakt s vydavatelstvím Warner Music. A půvabná dívka se rozhodla neztrácet čas a ještě na začátku prázdnin vydala první oficiální singl. Příjemná popová písnička snese srovnání se zahraničními hity a ihned si jí také všimla česká rádia. Skladba Homeland figuruje ve všech sledovaných přehledech, které na základě údajů z rádií sestavuje tuzemská pobočka IFPI. Mezi novinkami posledních týdnů je singl čtvrtý, v česko-slovenské části žebříčku nejhranějších písniček startuje na sedmadvacáté pozici, celkově je sedmasedmdesátý.„Splnil se mi sen,“ přiznává Dominika. „Zároveň si uvědomuju, že jsem teprve na začátku a čeká mě ještě spousta práce. Každopádně se těším na všechno, co přijde!“ Na písničce poprvé spolupracovala s produkčním týmem The Carsleepers. „Sledovali jsme její cestu soutěží, líbila se nám od úplného začátku,“ říkají The Carsleepers a dodávají: „Ve studiu Dominika splnila naše očekávání, je šikovná a zpívá opravdu skvěle. Určitě s ní chceme točit i v budoucnu.“

V těchto dnech Dommi ke skladbě Homeland natáčí videoklip a účastní se série koncertů pod hlavičkou SuperStar. „Soutěž mi hodně dala,“ říká talentovaná dívka. „Nasbírala jsem spoustu zkušeností, poznala skvělé lidi. Teď už se ale těším na to, až budu vystupovat sama za sebe a s vlastními písničkami.“ Držme jí palce, česká scéna mladé interpretky jako Dommi rozhodně potřebuje!

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
čtvrtek 16. 7. 2020 16:00
, Martina . 2020. DOMMI ze SuperStar vydala singl . Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2020. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13598. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DOMMI-ze-SuperStar-vydala-singl-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 19:19