Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

S1MBA míří z Anglie do celého světa

WORLD - Zpěvák S1MBA drží se singlem Rover třetí místo v britském žebříčku. Chytlavá nahrávka už pronikla i do globálních hitparád, dá se tedy očekávat, že se hudebník s africkými kořeny brzy dočká i celosvětového úspěchu.
Přidat na Facebook
Jeho příběh je doslova pohádkový. Leonard Simbarashe Rwodzi pochází ze Zimbabwe, dlouhodobě však žije v Anglii. Loni v prosinci zveřejnil na YouTube video ke skladbě Rover a odcestoval na Vánoce do rodné Afriky. V té době měl S1mba na svém kontě tři singly, žádný z nich ale výrazněji neuspěl. Nové video mezi uživateli YouTube nečekaně rychle zarezonovalo a zájem o hudebníka raketově vzrostl. Zatímco na vánoční svátky Leonard odjížděl jako zcela neznámý zpěvák, do Anglie už se o několik týdnů později vracel jako vycházející hvězda britského popu. Čekal na něj kontrakt s hudebním vydavatelstvím i zástup novinářů.Singl Rover vyšel oficiálně na konci března. Ve sledovaném britském žebříčku startoval na hranici nejlepší dvacítky, nyní už třetí týden v řadě figuruje na třetím místě! Spotify ho aktuálně zařadilo do jednoho z nejpopulárnějších globálních playlistů Top Hits, což Leonardovi vyneslo pozici v osmdesátce nejposlouchanějších skladeb. Ve světovém přehledu konkurenční služby Apple Music už je dokonce na čísle 46. A zájem o jeho uvolněnou písničku Rover pochopitelně roste i u nás...

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
čtvrtek 18. 6. 2020 10:00
, Martina . 2020. S1MBA míří z Anglie do celého světa. Vychytané.cz. [Online] 18. 6. 2020. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13577. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-S1MBA-miri-z-Anglie-do-celeho-sveta
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 05:07