Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KLÁRA VYTISKOVÁ & ALBERT ČERNÝ (Lake Malawi) v novém klipu

ČR - Po rozjeté klipové singlovce Just Be You, kterou Klára Vytisková v březnu uvedla svou druhé sólové album Love Is Gold, přichází s letním počasím čas na další singl a klip.
Přidat na Facebook
Vznikl k podmanivému duetu Gold, je plný různobarevných květin a hlavní role v něm hrají Klára a Albert Černý, frontman Lake Malawi. Podívejte se zde: http://y2u.be/-fPT1gxRXn8! Oba zmínění svůj společný song představí v dalším působivém videu také v rámci udílení Ceny Anděl 2019, které proběhne 20. června večer na ČT1. Na sklonku roku se pak společně potkají i na jednom pódiu na výjimečném dvojkoncertu Kláry Vytiskové a Lake Malawi, který bude 25. listopadu hostit pražský klub ROXY.

„Gold je duet, v němž každý z nás zpívá sám sobě milostnou píseň. Je to nosná skladba desky o vnitřním dialogu, je o pokladu, o lásce, která v nás dřímá a my jí musíme opečovávat jako květinu. Původně jsme si klip představovala v zašlém klubu, ale když za mnou přišly režisérka Veronika Jelšíková a kameramanka Veronika Donutková s nápadem na poetickej květinovej klip, naprosto jsem se nadchla,“ vysvětluje Vytisková genezi konceptu klipu, na němž pracoval takřka kompletně dívčí tým a který skvěle podtrhuje sílu samotné písně.

„S Klárou se známe víc než deset let od doby kapel Toxique a Charlie Straight. Mám radost, že mě oslovila k duetu a nebála se na můj popud lehce pozměnit text. S producentem Viliamem Bérešem máme stejný vkus a bylo skvělé s ním a s Klárou pracovat. Na jedné session pak přidal kytaru i Jeroným Šubrt z Lake Malawi,“ říká ke Gold Albert Černý a s úsměvem dodává: „Natáčení klipu jsme si maximálně užil a překvapilo mě, že jsou na place hlavně holky a sekýrujou mě... Vizuální nápad mačkání želatiny je každopádně skvělý a ještě k tomu jsem se zamiloval do Klářina a Romanova auta. Vintage Volva mě baví!“

Co se použitých květin týče, jistě stojí za zmínku, že Vytisková při natáčení využila ty, které užití nečekalo: „Moje sestřenice Karol má velkou farmu na květiny Loukykvět, omylem vypěstovali nevhodnou várku tulipánů pro vázání kytic a dala mi je všechny k dispozici. Bylo jich opravdu mnoho! Po natáčení jsme je rozdávali všem sousedům!," vysvětluje držitelka ceny Anděl v kategorii Zpěvačka roku 2015.

Kromě zmiňovaného klipu se skladba Gold dočkala výjimečného zpracování také v rámci příprav přenosu letošního 29. ročníku Andělů. Všechna živá vystoupení totiž vznikala s ohledem na mimořádnou situaci v prostorech, na které dopadla vládní nařízení ohledně koronaviru a musely být na delší dobu uzavřené. Konkrétně Klára a Lake Malawi natáčeli live společně s rapperem Renne Dangem unikátní medley ve vypuštěném bazénu plaveckého stadionu a výsledkem je vskutku úchvatná podívaná, na kterou se můžete těšit už v sobotu 20. června od 21 hodin na ČT1.

Jak již bylo naznačeno v úvodu, Vytisková se s Lake Malawi letos potká kromě klipu také na jednom pódiu. Stane se tak 25. listopadu v pražské ROXY, kde Klára Vytisková s kapelou odehrají s Lake Malawi speciální dvojkoncert, v jehož rámci se můžeme těšit na dva plnohodnotné koncertní sety, jejichž pomyslným vrcholem bude právě aktuální singl Gold.

„ROXY mě táhne, vracím se tam ráda a sama jsem tam zažila spoustu skvělých koncertů. Těším se na společnou energii našich posluchačů a fanoušků Lake Malawi, bude to hodně speciální večer,“ komentuje Vytisková chystané vystoupení, na nějž pořídíte od pondělí 15. 6. od 10:00 vstupenky prostřednictvím portálu GoOut.

Zdroj: SUPRAPHON a.s
Tina
(Martina )
pondělí 15. 6. 2020 15:00
, Martina . 2020. KLÁRA VYTISKOVÁ & ALBERT ČERNÝ (Lake Malawi) v novém klipu. Vychytané.cz. [Online] 15. 6. 2020. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13575. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KLÁRA-VYTISKOVÁ-&-ALBERT-CERNÝ-(Lake-Malawi)--v-novem-klipu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 01:51