Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BOSS BABIŠ - divadlo začíná

ČR - První divadelní představení za účasti diváků, které se od propuknutí koronakrize v ČR uskuteční!
Přidat na Facebook
Představení Boss Babiš uvede satirické Divadlo RePublika v úterý 12.5. od 17:00 a od 20:00 hodin v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.

"Původně jsme měli v plánu hrát pouze jedno představení od 19 hodin. Jelikož však je o představení velký zájem, budeme jej hrát dvakrát po sobě. Diváci jsou rozděleni do dvou skupin po 100 lidech tak, aby seděli s potřebnými rozestupy," říká ředitel Divadla RePublika Jan Julínek.

"Budeme hrát v rouškách s krytými ústy a nosem. Myslím, že právě k titulu Boss Babiš se to hodí. Hamleta bychom takto nehráli, ale tato dramatizace Kmentovy knihy je látka, která přímo vybízí k tomu využít veškeré možnosti, které současná opatření vlády umožňují. Do tohoto konkrétního představení v Jablonci nad Nisou jsme připsali i jednu „Koronascénu“, ve které se objeví také náměstek Prymula i ministr zdravotnictví Vojtěch," dodává Julínek.

Domovskou scénou satirického Divadla RePublika jsou prostory pražského klubu Rock Café na Národní třídě. Jelikož tyto prostory neumožňují smysluplně rozdělit vyprodaná představení, divadelníci byli nuceni stávající termíny na své domovské scéně zrušit.

"Čekáme, jak se bude vyvíjet situace v červnu a zda budeme moci hrát. Plánujeme však koncem května uspořádat v Rock Café speciální představení Boss Babiš, na které bude umožněn vstup přibližně 50 divákům, opět tak, aby byly zajištěny bezpečné rozestupy. Ačkoliv zde budeme nuceni stanovit vyšší vstupné, bude to pro diváky mimořádný zážitek plný roušek," vysvětluje ředitel Julínek a dodává, že zájezdová představení Divadla RePublika na červen a červenec zatím zůstávají v platnosti.


Zdroj: NetwIN production
Tina
(Martina )
úterý 12. 5. 2020 10:20
, Martina . 2020. BOSS BABIŠ - divadlo začíná. Vychytané.cz. [Online] 12. 5. 2020. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13541. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BOSS-BABIS----divadlo-zacina
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.146s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:43