Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Znovuotevření multikina ve Zlíně

ZLÍN - Společnost GOLDEN APPLE CINEMA, a.s. zahajuje provoz multikina Golden Apple Cinema Zlín po vynuceném uzavření v rámci opatření proti šíření COVID 19 .
Přidat na Facebook
Multikino Golden Apple Cinema Zlín otvírá dnes, v pondělí 11.5. v 15:00. Druhé provozované kino společnosti GAC na Ateliérech ve Zlíně, Malé kino, bude otevřeno ve čtvrtek 14.5. v 19:30.

Programově začneme tam, kde jsme 12. března skončili. Nabídku filmů doplňujeme třemi českými kinopremiéry: dokumentárním snímkem AFRIKOU NA PIONÝRU, akčním thrillerem LOV a českým psycho-thrillerem POSLOUCHEJ. Největší zájem očekáváme pořád u českého dokumentu V síti, který kinům kraloval před jejich uzavřením. Nabídka filmových titulů bude pestrá, každý divák si najde svůj oblíbený žánr. Pamatujeme i na děti, v programu proto nebudou chybět ani dětské tituly. V seniorské nabídce chceme pokračovat v hojně navštěvovaném Filmovém klubu seniorů, který bude startovat až ve středu 20. května v obvyklých časech 10:00 a 14:00 anglickým dramatem DOKONALÁ LEŽ za 80,-.

Samozřejmostí je dodržování základních podmínek proti šíření onemocnění COVID 19 tak, jak jsou nám doporučovány. Upřednostňujeme online nákup vstupenek, na pokladně vítáme platbu kartou a dodržování alespoň dvoumetrových rozestupů. Velkým zásahem do našeho provozu je zavření bufetů a také zákaz konzumace občerstvení na sálech. Na sále musí mít divák roušku a sedět přesně podle zakoupených vstupenek, které odpovídají zpřísněnému zasedacímu pořádku. Kapacita na jednotlivých sálech je omezena na 100 diváků s tím, že musí být vždy ob sedák volné místo a vynechána spodní řada. Povolen je prodej sedáků po dvou pro členy rodiny či partnery. V reálu to znamená, že se na sále potká maximálně 27 – 30 diváků při vyprodaném stavu. Na sále č. 1 s kapacitou 440 diváků se nám podaří umístit přesně 100 diváků při maximálním počtu prodaných vstupenek.

K vynucené dvouměsíční pauze kina jsme přistoupili jako k času pro údržbu a servis. Podařilo se nám vybudovat nové ozvučení DOLBY ATMOS na sále č. 2. Takže v současné době máme již dva sály s nejmodernějším zvukovým a obrazovým rozlišením DOLBY ATMOS 4K. Od června připravujeme změnu kompletně celého prodejního systému od webu, přes pokladny až po bufet.

Další velmi významnou novinkou je zajištění nejúčinnější dezinfekce sálů ozonizací generátory ozónu od zlínské společnosti Ozontech.

Vyčíslení očekávané ztráty bude možné až na konci roku, kdy můžeme srovnat rok 2020 s předchozími roky. Už teď je ale jisté, že více jak tříměsíční vynucené zavření kina bude mít zásadní vliv na ekonomiku celé společnosti v následujících měsících a zřejmě i v roce 2021.

Zdroj: Mgr. Michal GAJA
Tina
(Martina )
pondělí 11. 5. 2020 14:30
, Martina . 2020. Znovuotevření multikina ve Zlíně. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2020. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13540. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Znovuotevreni-multikina-ve-Zline
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:20