Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Staňte se součástí Transmission LIVE

ČR - Transmission Festival, jako jeden z nejlepších trance festivalů světa, přichází s projektem Transmission LIVE. Ten každou neděli spojuje fanoušky v interaktivním streamu,s exkluzivním obsahem od DJů z celého světa.
Přidat na Facebook
Festivalová appka Woov je součástí povinné výbavy mobilu každého návštěvníkaTransmission. Nyní v ní přibyla novinka, která umožňuje divákům stát se součástí video live streamu, chatovat či reagovat na různé challenge. Pokud ještě nemáte festivalovou appku WOOV, stáhněte si ji na woov.com/TransmissionLiveastreamujte sTransmission Festivalemkaždou neděliod 19:00!

Aby byly streamy pro fanoušky pokaždé zajímavé, bude Transmission LIVE mít 3 různé edice. První verzí je #showedition, kde budou mít fanoušci možnostužít si dosud nezveřejněné sety z eventů, které se v minulosti konaly. V neděli 3. května 2020 uvidíte 3 sety z Transmission Australia 2020, z toho sety Garetha Emeryho a Darrena Portera v exkluzivní premiéře.

Transmission Festival má základnu v Praze. Spojení s nejmodernějším klubem Epicnebude žádnýmpřekvapením, protože se zdekonaly dvě předchozí vyprodané Transmission pre-party. K tomu se přidala čtveřice DJů žijících v Praze -Driftmoon, Thomas Coastline, ProggyBoy a Luigi Di Mare, kteří pro vás v klubu Epicnahráli exkluzivní sety. Tyto sety budete moci slyšet v edici Transmission LIVE,nazvané #epicedition. Premiérově pařtev neděli 10. května 2020 s dvojicí Driftmoon aLuigi Di Mare.

Hudba spojuje a je jedno, kde na světě se nacházíte. I když nemáte možnost cestovat, navštěvovat se spřáteli,a na party s vašimi oblíbenými DJisi zřejmě ještě nějaký ten pátek počkáte, ani oblíbení světoví DJs vás nenechají ve štychu a přijedou za vámi až do obýváku! Nahlédněte do studia či domovůsvětových DJů díky #homeeditionTransmission LIVE. Těšit se můžete na jména jako Avao, Fisherman, Jorn Van Deynhoven, MaRLo, Nifra, Rodg, Ruben de Ronde, Simon Patterson,či Whiteno1se. Začínáme v neděli 17. května 2020 s Jorn van Deynhovenem a Rodgem.

Zdroj: United Music
Tina
(Martina )
úterý 5. 5. 2020 08:00
, Martina . 2020. Staňte se součástí Transmission LIVE. Vychytané.cz. [Online] 5. 5. 2020. [Citace: 12. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13531. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stante-se-soucasti-Transmission-LIVE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.112.145
Serverový čas: neděle 12. července 2020 18:34