Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

OŽIVÍME ČESKO!

ČR - Dejdar, Korn, Jirešová, Peroutka, Burešová, Čok, Panenka, Maršálek, Magnusek nebo Cimický dávají naději…
Přidat na Facebook
OŽIVÍME ČESKO! To je nyní nejdůležitější úkol nás všech, které zasáhla »koronavirová krize«! Čeští podnikatelé, živnostníci, řemeslníci, umělci, sportovci, ale i mnozí další si procházejí něčím, co tu nikdo od II. světové války nezažil. Naprostá paralýza všeho. Obrovské ekonomické, ale i psychické dopady situace s názvem covid-19. Infekční nákazy, která přinesla velká restriktivní opatření, zákazy a jedno velké STOP podnikání ve všech směrech…Proto přišla Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva Pojišťovny VZP, a. s. (PVZP) s nápadem na tuto unikátní kampaň, kterou představila producentovi, režisérovi a podnikateli Tomáši Magnuskovi a společně ji ve velmi krátkém čase zrealizovali.

„Cílem projektu je podpořit české firmy, výrobky, služby, umění, zkrátka všechno, co nám tu ekonomiku pomůže sice pomalu, ale jistě vrátit do starých kolejí. Protože je to jen a jen na nás,“ říká hlavní autorka projektu Halina Trsková.

„Mně se to od začátku zdálo jako dobrý nápad, a proto jsem do toho šel bez nároku na honorář, stejně jako řada našich přátel a známých, kteří vystupující v této kampani,“ prozradil režisér, producent, ale také podnikatel v hotelnictví a gastronomii Tomáš Magnusek, který je zároveň i předsedou Obce spisovatelů ČR. Ten je také režisérem TV/Video spotu kampaně.

Ve videospotu vystupují zástupci kultury, sportu, umění, podnikatelské i živnostenské - řemeslné sféry, zkrátka širokého spektra těch, které koronavirová situace zasáhla. A pomoct, přispět a podpořit může každý!

„Byla to síla, co? Ale snad jsme z nejhoršího venku… Ale co teď?“ říká na začátku spotové kampaně OŽIVÍME ČESKO herec Martin Dejdar.

„To bude chtít zabrat…“ přidává se jeho herecká kolegyně Ivana Jirešová…

„No, a pořádně tu naši českou ekonomiku oživit,“ podotýká Lukáš Černý, podnikatel a majitel společnosti Eurona s.r.o…

Následně pokračují další osobnosti z mnoha oborů, které se rozhodly svým účinkováním smysl projektu podpořit, jako například: herec, zpěvák a moderátor Milan Peroutka, majitelka kliniky estetické medicíny Petra Clinic Petra Řehořková, herec Petr Rychlý,

sportovec a olympijský medailista Lukáš Bauer, zpěvačka a herečka Eva Burešová. Dále také cukrářský mistr a jedna z hvězd TV show Peče celá země Josef Maršálek, lékař, psychiatr Jan Cimický, starosta Náchoda a poslanec Jan Birke, fotbalový internacionál Antonín Panenka, podnikatelka a zástupkyně světově proslulé značky klavírů Zuzana Ceralová Petrofová, advokátka, spisovatelka Daniela Kovářová, zpěvák a hudebník Vilém Čok nebo zpěvák a herec Jiří Korn.

Do projektu se zapojil i bývalý boxer a mistr světa Lukáš Konečný, který sám infekcí covid-19 onemocněl a úspěšně se z ní zotavil.

„Všichni společně procházíme složitým obdobím. Ta zákeřná kulatá potvora (codi-19) nás pořádně potrápila, ale věřím, že se dokážeme opět tak nějak semknout a dokážeme oživit to, co se kvůli tomu zastavilo. Nejsem ekonom, počty mi nikdy moc nešly, ale počítám s vámi. Pojďme podpořit vše české,“ vyzval i zpěvák, herec a muzikant Jiří Korn, který sám kvůli situaci s koronavirem přišel o celou řadu vystoupení a koncertů…

Pomoct může KAŽDÝ, kdo podpoří českou firmu, výrobek, službu nebo kulturní či sportovní zážitek!

VÝZVA: Na webu projektu www.ozivimecesko.cz bude vyvěšena výzva ke sdílení iniciativy a podpoře myšlenky Oživíme Česko. Proto každý, kdo se chce zapojit, může na sociálních sítích sdílet foto/video s hastagem #OzivimeCesko.

Každý, kdo to udělá, se automaticky zapojí do soutěže o ceny, které věnují české společnosti!

Zdroj: René Kekely
Tina
(Martina )
pondělí 27. 4. 2020 11:30
, Martina . 2020. OŽIVÍME ČESKO! . Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2020. [Citace: 12. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13528. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/OZIVÍME-CESKO!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.112.145
Serverový čas: neděle 12. července 2020 17:37