Aktuální akce
sobota 8. srpna 2020
MINIPŘEHRADY FEST!
18:00 Padubický kraj,
„ALE NE SHOW!“
20:00 Zlínský kraj,
pondělí 10. srpna 2020
Fource Live
18:00 Praha, Praha

Holešovská Regata vypluje až v září

HOLEŠOV - Přátelé, milí příznivci a návštěvníci Holešovské Regaty, popravdě řečeno jsme oslavu desátého výročí našeho festivalu plánovali trošku jinak.
Přidat na Facebook
Na třetí červnový víkend jsme měli nachystaný lákavý dvoudenní program a těšili jsme se, jak společně s vámi desáté narozeniny oslavíme. Bohužel, překazil nám to záškodník tak malý, že není viditelný pouhým okem. Zasáhl do běžného chodu světa, včetně všech kulturních akcí, letní festivaly nevyjímaje.
Z důvodů, které asi není třeba rozvádět, jsme nuceni přesunout datum konání letošní Desáté Holešovské Regaty. Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte a podpoříte nás jedinou možnou formou: že na festival přijdete i v zářijovém datu, přestože bude mít trošku jinou podobu, než jsme původně prezentovali. Najít nový termín, který by vyhovoval všem domluveným kapelám, opravdu nebylo jednoduché. Jediným možným řešením bylo vměstnat Regatu do jednoho dne, kdy od rána do večera zahraje většina hlavních interpretů, na čemž se dá najít i pozitivní věc pro vás diváky – za jednodenní vstupenku uvidíte mnohem více dobré muziky, než jste původně očekávali  Každopádně za vaši vstřícnost a podporu vám už předem děkuje celý pořadatelský tým Holešovské Regaty. Za podporu děkujeme i našim stěžejním partnerům, kteří i přes velmi složité období dodrží své závazky a náš festival podporují. A věřte nám - bez nich by to už vůbec nešlo!

Desátá Holešovská Regata se tedy uskuteční v jednom dni – v neděli 6. září 2020 v zahradách Zámku Holešov. Toto datum jsme zvolili hlavně ve snaze maximálně dodržet složení hlavních hvězd letošní Regaty, které jsme vám slibovali a na něž jste si už mnozí i zakoupili vstupenky.
Vystoupí: MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, ČECHOMOR (bez původně avízované filharmonie), SUPPORT LESBIENS, MŇÁGA A ŽĎORP, VOXEL, proběhne i přehlídka netradičních plavidel, přejezd lávky a platí i bohatý doprovodný program a oblíbený večerní tematický ohňostroj. Zkrátka hlavní den Regaty tak, jak jej mají diváci rádi.
Z termínových či jiných důvodů musíme z původního programu oželet Vojtu Dyka a B-Side Band (kteří ale vystoupí na Holešovské Regatě 2021), Annu K, Vesnu a Laca Decziho.
Vstupenky zakoupené na původní červnový termín – jednodenní páteční i sobotní – platí na nové zářijové datum. Majitelům permanentek budeme přiměřenou část ceny kompenzovat vracením peněz v hotovosti přímo u vchodu v den konání, takže se nemusí bát, že by „přeplatili“.
V předprodeji na nový termín zůstanou jednodenní vstupenky za 450 Kč pro dospělé a 250 Kč pro děti od 7 do 15 let, prodávat se bude i zvýhodněná jednodenní rodinná vstupenka. Podrobnější informace ke změnám, kompenzaci a prodejům vstupenek zveřejníme v týdnu po Velikonocích na našem Facebooku a webu.
Budeme moc rádi, když nás podpoříte a přijdete. Situace není jednoduchá pro žádného pořadatele a velikou podporou pro nás bude vstřícnost diváků, kteří přijdou i začátkem září do nádherného prostředí zámeckých zahrad v Holešově oslavit s námi – i když trošku „netradičně“ – desáté výročí rodinného festivalu Holešovská Regata.

Michal Žáček – ředitel pořádající AGENTURY VELRYBA a celý pořadatelský tým
Tina
(Martina )
pátek 10. 4. 2020 14:00
, Martina . 2020. Holešovská Regata vypluje až v září. Vychytané.cz. [Online] 10. 4. 2020. [Citace: 8. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13515. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Holesovska-Regata-vypluje-az-v-zari
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 3.976s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.172.233.2
Serverový čas: sobota 8. srpna 2020 11:23