Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Rock The Bells! Americký festival v ČR!

Tohle není vtip! Nas, Mos Def, De La Soul, Supernatural, Scratch ,EPMD a The Pharcyde na jednom pódiu. Festival Rock The Bells v Čechách!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festival Rock The Bells!
pátek 31. října 2008 19:00
(konec +- sobota 1. listopadu 2008 02:00)
Tesla Arena
Praha - Bubeneč (CZ)
Chceš slyšet na živo v jeden den hity jako "Hip Hop is Dead", “Nas Is Like“, "Respiration", “Me, Myself And I“ nebo “Ms. Fat Booty“? Ještě před několika lety by bylo pravděpodobnější, že nás obsadí mimozemšťané, dnes je tomu jinak. Neuvěřitelné se stává skutečností. A stačí jen maličkost. Dorazit na indoor festival Rock The Bells.
Tak jako je Hip Hop Kemp největší hip hopový festival v Evropě, v Americe je to jednoznačně Rock The Bells. Festival, na kterém od roku 2004 vystoupili mimo jiné i velikáni jako Wu-Tang Clan, Cypress Hill, Redman, je také znám jako místo, kde bylo možné shlédnout kapely, které se daly po letech opět dohromady(A Tribe Called Quest či Rage Against The Machine).
Většina z nás znala pověstný festival do dnešních dnů jen z vyprávění, časopisů či ukázek na internetu, protože se vše konalo pouze za velkou louží. To se ale brzy změní. Pověstné zvony se totiž rozezní i v naší malé republice. V rámci evropského turné ti t-music přináší indoor festival Rock The Bells přímo do České Republiky. Akci pořádají Depo Crew a Bbarak. Soudný den byl stanoven na pátek 31. října 2008 a jako místo zúčtování byla vybrána Tesla Aréna (původní Aréna HC Sparta Praha či T-Mobile Aréna).
Ušní bubínky se budou vrnět a tvoje slinné žlázy budou makat na plné obrátky v reálu, protože pro pražskou zastávku je připraveno hned sedm velkých jmen z Ameriky. Na vlastní oči uvidíš mistry jako Nas, Mos Def, De La Soul, Supernatural a Scratch. Tohle není vtip, to je holá realita. Ano, je to ten vrahoun Nas z Queensbridge, který se svým názvem nové desky vyvolal celosvětovou diskusi. Ano, je to ten básník Mos Def, který tvoří s Talibem Kweli dvojici Black Star a který byl kdysi největším objevem labelu Rawkus. Ano, jsou to ti De La Soul, původní členové spolku Native Tongues, kteří nabídli svůj debut už před dvaceti lety. Ano, je to ten Supernatural, který dával battle s Juicem a Craig G a který je považován za nejlepšího freestylera všech dob. Ano, je to ten beatboxer Scratch který byl členem The Roots a který zajede takový beatbox, že máš pocit, že posloucháš regulérní instro ze studia. Ano, všichni vystupující jsou legendy, které znáš. Oblíbení rappeři tvých oblíbených rapperů. Tolik zářivých hvězd můžeš vidět na jednom místě jen v Africe, když je noční obloha úplně jasná.

Co se týká vstupenek, nemá cenu otálet. Nyní příznivá cena se bude s plynoucím časem zvedat a vy kdo máte rádi kotel přímo před podiem slyšte, že do konce září je v prodeji zatím jen 800 lístků před podium!

Předprodej v sítích Ticketpro, Ticketportal a v kamenných obchodech Rapublic, Bbarak a Queens.

Ceny vstupenek jsou následující:

září: stání i sezení 700,-/ stání před podiem 800,-/VIP* 2100,-
říjen: stání i sezení 800,-/ stání před podiem 900,-/VIP* 2300,-
na místě: stání i sezení 900,-/ stání před podiem 1.000,-/ VIP* 2500,-

* VIP vstupenka zahrnuje vstup do VIP prostoru s vlastním barem, balkonem a sezením naproti podiu + oficiální triko Rock the Bells + plakáty, limitovanou edici nálepek, 2 volné drinky a občerstvení formou rautu.

Průběžně Vás budeme dále informovat o této akci, kterou si rozhodně nenechte ujít.

Zde malá ukázka která Vás navnadí:

Nas - Made You Look



Mos Def - Ms Fat Booty



De La Soul - A Roller Skating Jam Named Saturday



EPMD - Crossover



The Pharcyde - 4 Better Or 4 Worse

Fred
(Fred Durst)
úterý 23. 9. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Festival Rock The Bells! Americký festival v ČR! . Vychytané.cz. [Online] 23. 9. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1349. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Rock-The-Bells!-Americky-festival-v-CR!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 08:43