Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sebastian - Domácí zpěvák roku, absolutní vítěz cen Evropy 2

ČR - Zpěvák SEBASTIAN se stal absolutním vítězem cen Evropy 2. Posbíral nejvíc hlasů napříč všemi kategoriemi. Zároveň ho posluchači rádia zvolili Domácím zpěvákem roku.
Přidat na Facebook
V tradiční anketě se Sebastian objevuje pravidelně. V minulosti ji několikrát vyhrál a také letos patřil mezi favority. Jeho jméno figurovalo mezi kandidáty na vítěze hned třikrát. Uspěl jako zpěvák, v albech se jeho druhá deska Rub a líc umístila na třetím místě, originálně zpracovaný klip Náš svět skončil druhý.

Loňské album Rub a líc, z něhož Sebastian stále těží, znamenalo posun ve zpěvákově tvorbě. Interpret na něm vyzrál a s pomocí producenta Ondřeje Turtáka dokázal oslovit i náročnější publikum. Rub a líc je plnohodnotné popové album, které „se opírá o podmanivé melodie, chytlavé a dobře zapamatovatelné refrény, jejichž slova snadno kloužou po jazyku, a precizní produkci“ (Musicserver). Zatímco titulní skladba se v polovině roku 2019 vyhoupla na první příčku mezi nejhranějšími domácími písničkami, aktuální singl Cizinka s hostujícím Adamem Mišíkem si na YouTube rychle připsal první milion zhlédnutí.

Připomeňme, že Sebastian patří k nejoceňovanějším českým hudebníkům. Kromě sošek pro vítěze ankety posluchačů Evropy 2 má doma také Českého Slavíka za nejstreamovanější nahrávku, několik ocenění televize Óčko nebo vyznamenání OSA pro nejúspěšnějšího autora do 30 let. Jeho debut Hvězdy se pyšní platinovým certifikátem.Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
pátek 28. 2. 2020 12:00
, Martina . 2020. Sebastian - Domácí zpěvák roku, absolutní vítěz cen Evropy 2. Vychytané.cz. [Online] 28. 2. 2020. [Citace: 7. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13464. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sebastian---Domaci-zpevak-roku,-absolutni-vitez-cen-Evropy-2
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 18.232.186.117
Serverový čas: úterý 7. července 2020 05:37