Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ZTRACENÝ OPĚT ŠOKUJE A VYDÁVÁ SVÉ NOVÉ ALBUM ZCELA BEZ OHLÁŠENÍ!

ČR - EXKLUZIVNĚ HO PŘEDSTAVÍ NA SVÝCH VYPRODANÝCH KONCERTECH V O2 ARENĚ 22. A 23. ÚNORA, KDE BUDE POPRVÉ V PRODEJI.
Přidat na Facebook
Marek Ztracený zcela nečekaně překvapil své fanoušky a u příležitosti dvou vyprodaných koncertů v O2 areně oznámil pouhý týden před vydáním nové album!

Dostalo název Planeta jménem stres a je v pořadí šestým albem Marka Ztraceného. Prvním singlem se stala píseň Tak se nezlob, kde dominuje netradiční zvuk mandolíny a rozverný text. K písničce na-víc vznikl mimořádně vtipný valentinský videoklip plný známých tváří.Rodák a velký patriot ze Železné Rudy se tak po dvou letech a po posledním studiovém počinu Vlastní svět opět vrátil do studia DC Sound - Frýdštejn, aby zde s producentem Daliborem Cidlinským jr. natočil celkem deset nových písniček. Jako jedenáctou pak přidal vánoční singl Stačí věřit, vydaný na konci loňského roku.

„Pojďme si říci na rovinu, k Valentýnu asi těžko hledat lepší klip než tento, kde se deset sympaťáků tak trochu omlouvá ženám a sem tam u toho dělají i solidní čísla :). Strašně jsme se u natáčení nasmáli a na tento den budu opravdu dlouho vzpomínat. Takto pozitivní klip jsem ještě neviděl a díky účinkujícím moje nová píseň dostala další rozměr. Nechci kazit překvapení, ale myslím, že ji na koncertech v O2 areně nevy-nechám,“ popisuje zákulisí nečekaného kroku Marek Ztracený.

Uplynulé dva roky se ukázaly jako zcela zlomové v celé kariéře Marka Ztraceného. Zatím poslední stu-diové album Vlastní svět se stalo platinové, do českého rozhlasového éteru vyslalo celkem šest velkých rádiových hitů, většina videoklipů k tomuto albu překonala hranici 2 miliony zhlédnutí, ale hlavně se Markovi podařilo naplnit hned dvakrát pražskou O2 arenu.

Marek Ztracený na novém albu dokazuje, že je právem označován za jednoho z nejúspěšnějších domá-cích skladatelů a potvrzuje to i téměř stoprocentním autorstvím všech písní na albu. Tou čestnou vý-jimkou je titulní skladba Planeta jménem stres, ve které se objevuje hned první velké překvapení: spoluautor textu a hostující raper Rytmus! Druhým speciálním hostem je pak zpěvačka Tereza Maš-ková v duetu Víc než hádky.

Prvním singlem se stala píseň Tak se nezlob a mezi další velké hity se jistě zařadí i vtipně pojatá auto-biografická písnička Dokonalej či milostné vyznání Tak ti tu říkám. Nechybí ale ani písničky s pocti-vým poprockovým základem, které reprezentují úvodní Když tě život kope do zadku či Obyčejný člověk. Hudební tečkou na albu je pak velmi osobní píseň Až se tě někdo zeptá, věnovaná Markovu synovi.

Marek Ztracený suverénně dokazuje, že patří mezi absolutní špičku naší hudební scény. Krom

vlastních hitů ho posluchači znají také jako autora úspěšných písní pro hvězdy naší populární scény, včetně Karla Gotta, Lucie Bílé či Hany Zagorové.

Album bude až do oficiálního vydání 26. února v prodeji pouze na koncertech Marka Ztraceného v pražské O2 areně 22. a 23. 2. 2020!

Zdroj: SUPRAPHON a.s.
Tina
(Martina )
pondělí 17. 2. 2020 15:00
, Martina . 2020. ZTRACENÝ OPĚT ŠOKUJE A VYDÁVÁ SVÉ NOVÉ ALBUM ZCELA BEZ OHLÁŠENÍ! . Vychytané.cz. [Online] 17. 2. 2020. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13439. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ZTRACENÝ-OPĚT-SOKUJE-A-VYDÁVÁ-SVÉ-NOVÉ-ALBUM-ZCELA-BEZ-OHLÁSENÍ!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 02:50