Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nic moc společnýho

ČR - Objev na české písničkářské scéněLáskanatočil svycházející hvězdouMirkou Miškechovou duet Nic moc společnýho. Videoklip ktéto písni má premiéru právě dnes!
Přidat na Facebook
Písničkář Láskaloni vydal dva úspěšné singly. V rámci sedmdesáti koncertů, které absolvoval mimo jiné i s kolegy Pokáčem a Pekařem,objel celou republiku. Singl Pane úspěšně bodoval celé léto mimo jiné i v hitparádě Českého rozhlasu. Nyní hudebník spojil síly se slovenskou zpěvačkou Mirkou Miškechovou a nazpívali spolu duet s názvem Nic moc společnýho. Píseň se natáčela v Čechách, na Slovensku i v Angliia podílelo se na ní celkem devět hudebníků.

„Základy jsme znovu natáčeli v mémStudiu I v Hradci Králové, další nástroje obstarali například basista Marek Bero, členky Police Symphony Orchestrači pianista OndřejPotužník, textově opět vypomohl David Konopáč, Mirky zpěv se natáčel v Praze a Bratislavě. Vznik písničky nebyl úplně krátký proces –natáčelo se spřestávkami už od října 2019,“prozrazuje producent singlu Thom Fröde.O finální mastering se postaral Ecson Waldes.Zdroj: HELPMUSIC
Tina
(Martina )
sobota 8. 2. 2020 10:00
, Martina . 2020. Nic moc společnýho. Vychytané.cz. [Online] 8. 2. 2020. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13418. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nic-moc-spolecnyho
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 01:38