Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jízdárna Fest -dny plné hudby a zábavy v zámeckém parku

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Jízdárna fest navazuje na úspěšný start a nabídne ještě více zábavy!
Přidat na Facebook
První ročník Jízdárna Festu, jediné akce svého druhu v Rychnově nad Kněžnou a okolí, předčil veškerá očekávání. Dva dny plné hudby a zábavy přímo uprostřed města přilákaly na tisíce lidí. I letos čekají návštěvníky v krásném prostoru zámeckého parku koncerty zvučných jmen domácí scény a nabitý doprovodný program včetně dětského dopoledne.

Ve dnech 21. a 22. srpna 2020 zde vystoupí Divokej Bill,MIG 21,Mirai, Tomáš Klus, Jelen, UDG, MIG 21, Pokáč,Callta,David Stypka a další.

Kromě nich se představí i formace v rámci soutěže kapel, do níž aktuálně probíhá přihlašování. První tři skupiny vzešlé z hlasování diváků na Facebooku si zahrají na festivalovém pódiu. Vítěze poté vybere odborná porota tvořená zástupci z řad umělci a pořadatelů.

„Rádi pořádáme soutěž kapel. Své umění a nadání může na festivale předvést jakákoli kapela. Baví nás sledovat začínající umělce, kteří jsou plní chtíče to někam dotáhnout.“Kapely se mohou hlásitna našem facebooku do zpráv na události Jízdárna Fest 2020“ uvedl za pořadatele Bc. Jakub Hrbáč.

Nebudou chybět ani doprovodné aktivity. Pro mladší ročníky bude přichystány Čiperkové, Lumpína, dětská diskotéka, ale také skákací hrady, 3Drealita atd. Ti nejmenší si budou moci užít velké množství atrakcí v rámci dětského dopoledne.

Vstupenky jsou k dostání v síti xticket.cz
Nebo v kamenných prodejnách: Rychnov nad Kněžnou - Kavárna Láry Fáry, Kostelec nad Orlicí – kavárna Vinyl Café, Dobruška nad Orlicí – kavárna Dřevěný Koník,Náchod –kavárna Láry Fáry

Více informací na www.jizdarnafest.cz

Zdroj: JAM-PR
Tina
(Martina )
pondělí 10. 2. 2020 08:00
, Martina . 2020. Jízdárna Fest -dny plné hudby a zábavy v zámeckém parku. Vychytané.cz. [Online] 10. 2. 2020. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13417. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jizdarna-Fest--dny-plne-hudby-a-zabavy-v-zameckem-parku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.061s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 11:13