Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

LTJ Bukem & MC Conrad v září v Abatonu

Take Control se po úspěšných letních výletech na festivaly Let it Roll a Summer of Love vrací zpět do Abatonu. 19. září se v rámci této party odehraje speciální vydání s názvem Bukem in Session. Vystoupí na ní dvojice LTJ Bukem & MC Conrad z Good Looking Records - hlavní základny inteligent drum & bassu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BUKEM IN SESSION - take.control special
pátek 19. září 2008 22:00
(konec +- sobota 20. září 2008 05:00)
Abaton
Praha (CZ)
Pokud by se psala drum & bassová učebnice, fotografie LTJ Bukema & MC Conrada by byla hlavním adeptem na titulní stranu. Když se v devadesátých tento styl batolil, právě vydavatelství Good Looking mu výrazně pomohlo postavit se na nohy.

Líheň talentů zahrnující jména jako Makoto, Blame nebo Nookie si vždy udržovala vysokou kvalitu, znamenala synonymum pro originální drum & bass a labelové kompilace Logical Progression jsou dodnes těmi nejprodávanějšími vůbec.

Sety LTJ Bukema jsou prostoupeny jazzovými a swingovými vlivy, muzikálnost a pohoda hrají hlavní roli a s přehledem zastiňují dnešní mainstream podobu drum & bassu, jejíž rychlost a dynamika už někdy přerůstá posluchačům přes hlavu. MC Conrad doplní lahodné rytmy cenným lidským elementem, svým nezaměnitelným hlasem, jež je považován za jeden z nejpůsobivějších na celé elektronické scéně.

Ze Slovenska dorazí DJ a producent Smote, jež je naladěn na podobnou vlnu – jeho tracky vydává například Nookie na labelu Strictly Digital. Dále se předvede Akira s MC Lindee, Rudeboy a Bifidus Aktif.

Zábavu na druhé stagi si vezmou na starost mistři z Radia 1, kteří si připraví breakbeatovou nálož. Těšit se můžete na Josefa Sedloně, Dana Cooleyho a Kaplicka.

Vstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal, TSP Records (Školská 26) a Growshopu (Bořivojova 95) za 200 Kč (plus poplatky). Cena lístku na místě bude 300 Kč. Více informací naleznete na www.takecontrol.czZdroj: TZ Take.Conrol
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 15. 9. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. LTJ Bukem & MC Conrad v září v Abatonu . Vychytané.cz. [Online] 15. 9. 2008. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1341. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LTJ-Bukem-&-MC-Conrad-v-zari-v-Abatonu-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 20:56