Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Proč tu máme samé chyby?! Něco více o vychytaném..

Jelikož jsem velmi impulsivní osoba. Takový skrytý cholerik, kterého drží 20 kamarádů, aby někoho nezabil, jen proto, že si nenechá sr*t na hlavu.. Tak je asi na čase nahlas říci, co a jak bude, co a jak je..
Přidat na Facebook
Nejčastější kritiky našeho webu míří do problému vyjadřování k článkům, chcete-li diskusního fóra.

Ubezpečuji Vás, že o tomto problému dávno víme a usilovně na něm pracujeme. Ale vězte, že náš programátor má jen deset prstů na ruce a deset prstů na noze. Jiné končetiny bohužel nemá, takže zvládá, co se dá. Navíc pro vás píše články, fotí, učí, přednáší, pije za vás i pro vás.. Prostě Ferda (Štěpán) Mravenec, práce všeho druhu.. Tak trochu strpení, už to bude.. (a pak mu doufám pěkně poděkujete!)

Další kritikou jsou časté pravopisné chyby. Ano i toto je závažný problém, kterého jsme si vědomi. Nelze vždy všechno a všechny opravit. Velice si vážíme všech, co nám píší, přispívají či jinak pomáhají. Opravdu za to „skoro“ nic nemají a patří jim velký dík. Psát zde může “relativně“ každý kdo to umí, kdo nějak zaujme. Zpravidla před zveřejněním příspěvku opravíme všechny viditelné a někdy i neviditelné :o) chyby. Někdy je však úmyslem autora mluvit slangem, nářečím apod. Tyto věci tolerujeme a vítáme. Jsme multikulturní společnost a i proto, je náš web multikulturní. Pokud někdo chce opravdu číst krásnou spisovnou češtinu, náš krásný jazyk, ať si koupí třeba “České listy“ a čte povídání O pejskovi a kočičce.

A ještě připomínka k fotoreportům. Opravdu nemusíme fotit každou akci, každou dízu apod.. Snažíme se fotit jen ty povedené akce. Je těžké vybrat pár dobrých fotek. Můžeme profotit třeba celý večer a nepustit ven ani jednu fotku a nikomu to nemusíme zdůvodňovat. Ale to my neděláme! Vy to moc dobře víte. Chceme dávat kvalitu a věci, které za něco stojí!! Když se nám to nějak nezdá, tak prostě nic.

Už teď, vám mohu prozradit pár vychytávek na které se můžete těšit. Je ještě brzo, ale takový menší bonbónek pro věrné návštěvníky.. :o) si určitě zasloužíte..

Těšte se na každotýdenní soutěže o lístky na všechny zajímavé akce (kino, filmy, koncerty, party..) a pak i na nezajímavé soutěže typu večere s oblíbeným dj nebo zahraj si se svým dj atd.. Každý týden budou zaregistrování členové dostávat pravidelný bulletin, ve kterém se dozví vždy to podstatné pro nadcházející týden. A mnohem, mnohem víc..Tak náš čtěte, protože i vy máte šanci se zapojit.. Jsme tu pro Vás a bez Vás se neobejdeme!! Pokud se vám něco líbí či nelíbí, tak reagujte! Pište, mailujte, faxujte, volejte.., nenechávejte si svůj názor jen pro sebe a podělte se o něj s námi! My o to stojíme!

Díky!
majkl
(Michal Gaja)
sobota 7. 10. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Proč tu máme samé chyby?! Něco více o vychytaném... Vychytané.cz. [Online] 7. 10. 2006. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=134. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Proc-tu-mame-same-chyby?!-Neco-vice-o-vychytanem..
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: sobota 2. července 2022 01:53