Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HOSPITALITY PRAGUE 2020

PRAHA - Tuto sobotu, 25. ledna se do Prahy vrací nejlepší světová klubovka uplynulého roku (dle výsledků ankety Drum&Bass Arena Awards 2019) pod taktovkou toho nejlepšího světového labelu - Hospitality.
Přidat na Facebook
V hlavní roli představí rakouské duo a vládce současného Drum & Bassu, Camo & Krooked, které doplní další hvězdy ze stáje Hospital Records - brazilský temný mág S.P.Y a samotný šéf vydavatelství, legendární Tony Colman aka London Elektricity.

Camo & Krooked spojili své síly v roce 2008 a o 2 roky později s legendárním singlem Climax / Reincarnation začala jejich osudová spolupráce s Hospital Records. Právě toto spojení dostalo vycházející hvězdy rakouské scény na současný vrchol té světové. O 3 alba a mnoho singlů později se dá s jistotou tvrdit, že tato kombinace udávala směr žánru během poslední dekády.

V průběhu následujících let pak dotáhli svou vizi k dokonalosti a dnes jejich příklad následují mnozí další producenti. Camo & Krooked však neusnuli na vavřínech a pravidelně fanoušky zásobují skvělou hudbou, jen v loňském roce mají na svědomí tracky jako Atlas, Loa, Set It Off či spolupráce s dalším rakouským mistrem zvuku, Mefjusem - Sidewinder a Kallisto.

Ani London Elektricity a S.P.Y však nezůstávají pozadu - oba v loňském roce po letech singlů a EPs představili svá dlouho očekávaná nová alba, Dubplate Style a Building Better Worlds. A zatímco S.P.Y nám ho odprezentoval na Let It Rollu, Tony nám to své poprvé představí právě na lednové Hospitality. Za mikrofonem akci doprovodí skvělý MC Fava a těšit se můžete také na parádní české DJs - N:Force, Snookey, Thiew a Suki.

Zdroj: BEATWORX, s.r.o
Tina
(Martina )
čtvrtek 23. 1. 2020 17:00
, Martina . 2020. HOSPITALITY PRAGUE 2020. Vychytané.cz. [Online] 23. 1. 2020. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13391. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/--HOSPITALITY-PRAGUE-2020
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.79.149
Serverový čas: sobota 10. června 2023 20:28