Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

WHITESNAKE JSOU ZPĚT A VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ!

BRNO - LEGENDÁRNÍ ROCKOVÁ KAPELA WHITESNAKE, KTEROU ZALOŽIL DAVID COVERDALE, S POTĚŠENÍM OZNAMUJE SVÉ KONCERTNÍ TURNÉ, NA KTERÉM PŘEDSTAVÍ NEJEN SKLADBY Z POSLEDNÍHO ALBA “FLESH & BLOOD“, ALE I NEJVĚTŠÍ HITY ZE SVÉ VÍCE NEŽ 40 LET TRVAJÍCÍ KARIÉRY
Přidat na Facebook
BRNĚNSKÉMU PUBLIKU SE JAKO SPECIÁLNÍ HOSTÉ PŘEDSTAVÍ U NÁS VELMI OBLÍBENÍ EUROPE.

David Coverdale založil Whitesnake v roce 1978, dva roky po svém odchodu z Deep Purple. Tvorba Whitesnake přinesla koncem sedmdesátých let a v první polovině let osmdesátých jak těžký blues-rock na albech „Trouble“, „Lovehunter“, „Ready And Willing“ a „Come An‘ Get It“, tak později výbušný hard rock zachycený na desce „Slide It In“ či na nejúspěšnějších albech „Whitesnake“ z roku 1987 a „Slip of the Tongue“ z roku 1989. V té době se kapela nesmazatelně zapsala do hudebních dějin nadčasovými hity „Is This Love“, „Here I Go Again“ nebo „Still Of The Night“. Jejich poslední nahrávka byla vydána v roce 2019 pod názvem „Flesh & Blood“ a kapela ji představila i na pražském koncertě letos v červnu.

„Jsme skutečně nadšeni a těšíme se na to, až v roce 2020 opět zahrajeme v České republice a společně ještě jednou oslavíme 40. výročí Whitesnake. A jsem moc vděčný, že už čtyřicet let cestuji po tomto neuvěřitelném světě - chceme svými koncerty oslavit ty nezapomenutelné okamžiky s miliony lidí... Všem, kteří se k nám na této úžasné cestě připojili, opravdu děkuji!! Miluji tyto sdílené okamžiky, stejně jako svojí práci. Ještě jednou díky za těch 40 let!“, uvedl David Coverdale.

Kapelu Whitesnake v současné době tvoří: David Coverdale (zpěv), Reb Beach (kytary), Joel Hoekstra (kytary), Michael Devin (basa), Tommy Aldridge (bicí), Michele Luppi (klávesy).

Švédskou legendu EUROPE, která se v rámci koncertu Whitesnake představí jako speciální host, není potřeba dlouze představovat. S delší pauzou počátkem tohoto tisíciletí funguje již od roku 1979, a za tu dobu se vypracovala mezi nejúspěšnější evropské kapely vůbec. Formace, které velí charismatický zpěvák Joey Tempest, dosáhla globálního úspěchu třetím albem „The Final Countdown“, které obsahovalo nejen titulní megahit, ale i veleúspěšné singly „Rock The Night“ a baladu „Carrie“. Všechny tři songy lze bez nadsázky zařadit k největším rockovým klasikám minulého století.

Dodejme, že kapela Europe doposud vydala jedenáct studiových alb, několik kompilací, živáků a na svém kontě má i pětatřicet singlů. Celkem prodala více než pětadvacet milionů nahrávek, přičemž posledním počinem je album „Walk The Earth“ z roku 2017, které bylo vřele přijato nejen fanoušky, ale i odbornou kritikou. V Brně kapela nabídne průřez celou svojí bohatou kariérou.

Zdroj: LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. & ECHO PROMOTION s.r.o.
Tina
(Martina )
úterý 17. 12. 2019 15:00
, Martina . 2019. WHITESNAKE JSOU ZPĚT A VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ!. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2019. [Citace: 23. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13359. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/WHITESNAKE-JSOU-ZPĚT-A-VYRÁZEJÍ-NA-TURNÉ!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: pátek 23. února 2024 10:55