Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ WICH plave Jako ryba ve vodě

ČR - DJ, producent a jeden z otců zakladatelů hip-hopu v Čechách, DJ WICH, vydává novou desku Jako ryba ve vodě.
Přidat na Facebook
Už je tomu dvacet jedna let, co se DJ Wich poprvé dotknul gramce a vyškrábnul první skreče. V roce 2000 nahrává první singl Pohyb nehybnýho a rok později vychází legendární Repertoár od PSH „a DJ Wich to produkuje, DJ Wich to produkuje…“. Od té doby Wich vyprodukoval nespočet projektů, spolupracoval s velkými i malými lokálními rybami a dokonce i s několika americkými velrybami jako jsou M.O.P. či Lil Wayne. Wich má proplavané jak mezinárodní vody, tak i české říčky. Není tak kupodivu, že ve světě hip-hopu se cítí jako ryba ve vodě a z nové desky je to znát.

Album částečně funguje jako průřez Wichovou tvorbou prokládanou trackama s moderním zvukem. Ve skladbách Po svojej ceste (feat. Martin Matys & Boy Wonder) a Steak (feat. 7krát3, Elpe & Zverina) dá Wich klidnými jazzovými melodiemi vzpomenout na časy Repertoáru. Následující tvrdší beaty u Balotelli (feat. Maniak), Yak Ryba (feat. Čis T) a Starý psi, co štěkaj, tak koušou (feat. MC Gey) zase připomínají Wichovu striktní produkci kolem roku 2004. Na plážové funky pecce pak samozřejmě nemohl být nikdo jiný než Orion. Wichovi se náramně podařilo přenést tématiku alba do jednotlivých skladeb, jejichž hypnotické tempo navodí atmosféru tajemného podvodního světa. Na desce dále hostují Rytmus, Strapo, Rest, Erycan, Ektor, Ego, Martin Svátek, Bobby Blaze, Renne Dang, Ronie, Rasco, Mooza, Dorian, Fejbs a Vladimir 518.


Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
sobota 14. 12. 2019 08:00
, Martina . 2019. DJ WICH plave Jako ryba ve vodě. Vychytané.cz. [Online] 14. 12. 2019. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13352. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-WICH-plave-Jako-ryba-ve-vode
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.79.149
Serverový čas: sobota 10. června 2023 20:52