Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Emma Drobná představuje videoklip k singlu Demons

ČR - Zpěvačka Emma Drobná uzavírá rok 2019 novým klipem k aktuálnímu singlu Demons. Svou videoklipovou novinkou se doslova protancovala.
Přidat na Facebook
Po hitech Smile, Words a Try vydala Emma Drobná na podzim svůj nový singl Demons. K němu nyní natočila klip, jehož výjimečným tanečním vizuálem výstižně podtrhla atmosféru písně. Její myšlenku se totiž rozhodla převést do scénické choreografie.

Video se natáčelo v budově staré vodárny v bratislavské Vrakuni v režii Bohumila „Boya“ Dohnala. „Je to velmi pěkný a velký prostor, který nám poskytnul hodně vizuálních možností,“ pochvaluje si výběr lokace Emma. S nápadem pojmout klip tanečně přišel režisér Dohnal. „Zpočátku si nebyl jistý, o jaký tanec by mělo jít, ale potom jsme oslovili choreografa a tanečníka Lacka Cmoreje, zda by byl ochotný v klipu účinkovat, a choreografii nakonec vymyslel on,“ vysvětluje Emma zrod zajímavého námětu.Společně s Lackem Cmorejem si Emma nacvičila dynamickou s poutavou párovou choreografii, prostřednictvím které doslova vyprávějí příběh skladby. „Snažili jsme se (tedy hlavně Lacko) do tance přetavit i lásku i hádku. Trochu ukázat ty démony.“ Choreografie nevypadá právě nejjednodušeji, zpěvačka však prozradila, že se jim ji navzdory tomu podařilo nacvičit v podstatě za jediný den.

Speciální taneční scény si vyžádaly jeden den navíc na přípravu natáčení, které pak ale trvalo už jen jeden den. „Bylo super, že jsme to stihli, protože si neumím představit, že bychom strávili v tom sice krásném, ale velmi chladném prostoru víc času (smích),“ vzpomíná Emma.

Aktuální singl Emmy Drobné Demons je ochutnávkou z jejího připravovaného druhého studiového alba plánovaného na rok 2020. Stejně jako její albový debut You Should Know vzniká v bratislavském nahrávacím studiu Creative Music House. Pod písní jsou po hudební a producentské stránce opět podepsaní Peter Graus a Tomáš Zubák.

Zdroj WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
čtvrtek 12. 12. 2019 12:00
, Martina . 2019. Emma Drobná představuje videoklip k singlu Demons. Vychytané.cz. [Online] 12. 12. 2019. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13348. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Emma-Drobna-predstavuje-videoklip-k-singlu-Demons
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:17